Wiocha
Oprogramowanie  RSS
Najlepszy antywirus 2019 (według AV-TEST)


Chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojego komputera lub smartfona i zastanawiasz się, jaki antywirus w 2019 roku najlepiej się wywiąże z tego zadania? Oto odpowiedź.

Źródło: www.benchmark.pl

19-letnia podatność w WinRAR. Pół miliarda użytkowników zagrożona

#zrodlo

WinRAR, popularny program do kompresji i archiwizacji danych z podatnością! Wykryty przez firmę Check Point exploit działa poprzez wyodrębnienie archiwum i naraża na niebezpieczeństwo ponad 500 milionów użytkowników! O dziwo, błąd ten istnieje od ponad 19 lat i zmusił WinRAR do całkowitego zarzucenia wsparcia dla podatnego na atak formatu.

Tagi: Atari
Źródło: nt.interia.pl

Sterowniki Radeon pod Far Cry New Dawn, Metro Exodus i Civilization VI: Gathering Storm

#zrodlo
Radeon Software Adrenalin 2019 Edition to największa aktualizacja sterowników dla kart graficznych Radeon. W najnowszej wersji dodano obsługę karty Radeon VII, usprawniono działanie gier i poprawiono błędy.

Źródło: www.benchmark.pl

Battlefield V i Metro Exodus z obsługą Ray-Tracing i DLSS - Nvidia udostępnia sterowniki

#zrodlo
Najnowsze sterowniki graficzne Nvidii dodają wsparcie dla funkcji Ray-tracing i DLSS w grach Battlefield V i Metro Exodus.

Źródło: www.benchmark.pl

AMD udostępnia sterowniki Radeon Pro Software 19.Q1 - również dla zwykłych kart Radeon

#zrodlo
Najnowsza aktualizacja pakietu poprawia wydajność, dodaje nowe certyfikaty, a także wprowadza nowe funkcjonalności. Ze sterowników będą mogli skorzystać również użytkownicy zwykłych kart Radeon.

Źródło: www.benchmark.pl

Firefox 65 - usprawniona przeglądarka do pobrania

#zrodlo
Mozilla Firefox 65 - nowa wersja przeglądarki internetowej jest już dostępna do pobrania. Tym razem znów nie uświadczymy tutaj żadnych ogromnych zmian, ale program powoli rozwija się w dobrym kierunku.

Źródło: www.benchmark.pl

IrfanView - magiczne triki


Oto kilka funkcji IrfanView, które czynią ten program bardzo przydatnym nie tylko w przeglądaniu zdjęć, ale codziennej pracy fotografa i nie tylko.

Źródło: www.benchmark.pl

NVCleanstall - jest sposób na odchudzenie przerośniętych sterowników Nvidii


Narzędzie NVCleanstall pozwoli zoptymalizować instalację sterowników. Póki co udostępniono testową wersję, ale śmiało można z niej korzystać również do aktualizacji pakietu.

Tagi: EA
Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki dla kart Radeon pod The Division 2 beta i Assassin’s Creed: Odyssey.

#zrodlo
Radeon Software Adrenalin 2019 Edition to największa aktualizacja sterowników dla kart graficznych Radeon. W najnowszej wersji usprawniono działanie gier i poprawiono błędy.

Źródło: www.benchmark.pl

Nvidia wydaje sterowniki dla mobilnych kart GeForce RTX

#zrodlo
Najnowsze sterowniki graficzne Nvidii dodają wsparcie dla mobilnych kart Nvidia Turing oraz poprawiają wydajność w benchmarku 3DMark Port Royal.

Źródło: www.benchmark.pl

Opera 58 - przeglądarka z poprawkami do pobrania

#zrodlo
Została udostępniona nowa wersja jednej z najprężniej rozwijanych przeglądarek internetowych. Oto co nowego w kolejnej wersji programu Opera, który wyróżnia się nowoczesnym interfejsem i szeroką gamą opcji zwiększających komfort przeglądania stron WWW.

Tagi: Opera, OCZ
Źródło: www.benchmark.pl

Wine 4.0 z Direct3D 12 już jest - aplikacje i gry z Windows na Linuksie

#zrodlo
Wine to oprogramowanie, dzięki któremu na komputerze z systemem Linux lub macOS można pracować z aplikacjami, które powstały z myślą o środowisku Windows. Autorzy udostępnili nową wersję - 4.0 - która zapewniać ma jeszcze większą wydajność i niezawodność.

Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki Radeon Software pod Resident Evil 2, Tropico 6 i Anthem

#zrodlo
Radeon Software Adrenalin 2019 Edition to największa aktualizacja sterowników dla kart graficznych Radeon. W najnowszej wersji usprawniono działanie gier i poprawiono błędy.

Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki Nvidii z obsługą pierwszych monitorów FreeSync

#zrodlo
Najnowsze sterowniki graficzne Nvidii dodają wsparcie dla najnowszej karty graficznej GeForce RTX 2060, a także obsługę pierwszych monitorów z funkcją Adaptive Sync.

Źródło: www.benchmark.pl

Co to jest AMD Ryzen Master?

#zrodlo
AMD Ryzen Master Utility to narzędzie przeznaczone (zgodnie z nazwą) do modyfikacji działania - w tym podkręcania - procesorów Ryzen dla podstawki AM4 i Ryzen Threadripper dla podstawki TR4, jak i pamięci RAM.

Tagi: AMD, CES, EA, AM4
Źródło: www.benchmark.pl

Vivaldi 2.2 - (jeszcze bardziej) elastyczna przeglądarka do pobrania


Przeglądarka internetowa Vivaldi jest dynamicznie rozwijana i wzbogacana o nowe funkcje. Udostępniona została nowa wersja, które pobieranie jest już możliwe. Jakie nowości zawarł w niej zespół odpowiedzialny za jej rozwój?

Tagi: Vivaldi
Źródło: www.benchmark.pl

Intel zapowiada "rewolucję" - będzie nowy panel sterowników graficznych


Według producenta, obecny panel sterujący potrafi być mylący dla użytkowników. Zaszła więc potrzeba, aby go zmienić.

Tagi: Intel
Źródło: www.benchmark.pl

Spotify czy Tidal - który jest lepszy?


Spotify vs Tidal - który wybrać? To ważne pytanie, na które warto poznać odpowiedź. Są to usługi dzięki którym możemy posłuchać muzyki z internetu. Za małe pieniądze mamy dostęp do ogromnej liczby wykonawców, albumów i utworów. Który jest lepszy? Przekonaj się!

Tagi: Spotify, Tidal
Źródło: www.benchmark.pl

ALLPlayer 8.4 - popularny odtwarzacz wideo w nowej wersji


Polacy odpowiedzialni za rozwój odtwarzacza multimedialnego ALLPlayer udostępnili jego nową wersję: 8.4. Niedawno kod został napisany od nowa, więc tym razem są to głównie poprawki

Tagi: Play, API, ISA
Źródło: www.benchmark.pl

3DMark Port Royal - sprawdziliśmy benchmark z obsługą Ray-tracing


Port Royal sprawdzi się przy porównywaniu najnowszych konfiguracji sprzętowych, a także kontroli osiągów pod kątem najnowszych gier obsługujących Ray-tracing.

Tagi: WD, Benchmark
Źródło: www.benchmark.pl

Thunderbird żyje i w 2019 roku otrzymamy na to dowody


Jeden z najpopularniejszych klientów pocztowych będzie w najbliższym czasie intensywnie rozwijany. W 2019 roku doczekamy się nowego, lepszego programu Thunderbird.

Tagi: OCZ
Źródło: www.benchmark.pl

Nowa aplikacja Microsoft Office - praktyczne centrum zarządzania


Użytkownicy pakietów Microsoft Office 2019, 2016, 365 i Online otrzymają wkrótce ciekawe narzędzie. Aplikacja Office to praktyczne i przejrzyste centrum zarządzania dokumentami.

Źródło: www.benchmark.pl

VirtualBox 6.0 do pobrania - wirtualna maszyna dla każdego


VirtualBox to program do obsługi maszyn wirtualnych, który cieszy się dużym uznaniem i popularnością wśród użytkowników. Sprawdź, co nowego i pobierz aktualną wersję aplikacji na Windows, macOS, Solaris lub Linux.

Tagi: Linux, Windows, WD, IEM
Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki Radeon Software Adrenalin 2019 Edition już do pobrania


Radeon Software Adrenalin 2019 Edition to największa aktualizacja sterowników dla kart graficznych Radeon. W najnowszej wersji wprowadzono nowe funkcjonalności oraz poprawiono wydajność w nowych grach.

Źródło: www.benchmark.pl

AMD Radeon Software Adrenalin 2019 - co nowego w sterownikach dla kart Radeon?


Pakiet Radeon Software Adrenalin 2019 wprowadza nie tylko wzrost wydajności, ale też sporo nowych funkcjonalności. Na zmianach skorzystają zarówno mniej doświadczeni użytkownicy, jak i entuzjaści.

Tagi: Radeon, AMD
Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki dla kart GeForce z obsługą DLSS w Final Fantasy XV


Najnowsze sterowniki graficzne Nvidii zostały wydane specjalnie z myślą o funkcji Deep Learning Super Sampling w grze Final Fantasy XV.

Źródło: www.benchmark.pl

Firefox 64 - usprawniona przeglądarka do pobrania


Mozilla Firefox 64 - nowa wersja przeglądarki internetowej jest już dostępna do pobrania. Tym razem znów nie uświadczymy tutaj żadnych ogromnych zmian, ale program powoli rozwija się w dobrym kierunku.

Źródło: www.benchmark.pl

Google Chrome 71 - nowa wersja przeglądarki do pobrania


Pobieranie Google Chrome 71 jest już możliwe. Najpopularniejsza na świecie przeglądarka internetowa została zaktualizowana - nowa wersja programu to przede wszystkim poprawki dotyczące prywatności użytkowników.

Źródło: www.benchmark.pl

Nowa przeglądarka Microsoftu wykorzysta Chromium


Internet Explorer nie dał rady i Microsoft Edge też, ale idzie nowe… Wygląda na to, że Microsoft pracuje nad nową przeglądarką internetową i to taką, jakiej jeszcze nigdy nie miał.

Źródło: www.benchmark.pl

Sterowniki dla kart GeForce pod najnowszą aktualizację Battlefield V


Najnowsze sterowniki graficzne Nvidii zostały wydane specjalnie z myślą o najnowszej aktualizacji Battlefield V.

Źródło: www.benchmark.pl

reklama
Hopaj

f4up
Polecamy
Trzy miesiące za darmo w TIDAL PREMIUM


#zrodlo

Po raz kolejny ruszyła niezła promocja dla wszystkich miłośników muzyki. Przez okres trzech miesięcy możemy korzystać do woli z szerokiej bazy utworów w usłudze TIDAL całkowicie za darmo. Strona z promocją TUTAJ. Powinniśmy jednak pamiętać o rezygnacji przed upływem okresu promocyjnego, w przeciwnym razie, od czwartego miesiąca, będzie naliczana opłata w wysokości 19,99 zł miesięcznie.

Źródło: www.lifepc.pl

Tropico 4 za darmo!


#zrodlo

Świetna strategia ekonomiczna z dużą dawką humoru do ogrania za darmo. Promocja Tropico 4 na GameSessions. W grze wcielamy się w władcę małej tropikalnej wyspy, którą mamy doprowadzić do rozkwitu, zapewniając swoim mieszkańcom dostatnie życie. Aby otrzymać Tropico 4 za darmo wchodzimy TUTAJ.  pobieramy grę i gramy przez co najmniej 5 minut, aby dokonać aktywacji i zatrzymać tytuł ...

Tagi: ARM, Promocja
Źródło: www.lifepc.pl

Walentynkowy muzyczny prezent od Spotify


#zrodlo

Zbliżają się popularne Walentynki i z tej okazji, można powiedzieć, że już tradycyjnie, Spotify udostępnia dodatkowy miesiąc darmowego konta Premium. Jak to bywa z każdą promocją tego typu jest ona skierowana do nowych użytkowników, którzy nie korzystali wcześniej z usługi Premium.  Odwiedzając stronę z promocją TUTAJ, i zakładając nowe konto otrzymamy darmowy okres 60 dni Spotify ...

Tagi: ARM, Spotify
Źródło: www.lifepc.pl

ZD Soft Screen Recorder za darmo!


#zrodlo

ZD Soft Screen Recorder to godny uwagi, bardzo doby program służący do przechwytywania sekwencji wideo i nagrywania pulpitu. Za jego pomocą zarejestrujemy wszystkie akcje przeprowadzane na pulpicie wraz z dźwiękiem. Program z pewnością będzie pomocny dla osób chcących tworzyć filmy instruktażowe, wideo poradniki czy prezentacje. Strona z promocją programu TUTAJ. Program będzie dostępny za darmo jeszcze ...

Tagi: ARM, IEM
Źródło: www.lifepc.pl

Deponia: The Complete Journey za darmo!


#zrodlo

Spora gratka dla fanów klasycznych przygodówek. Do zgarnięcia za darmo wysoko oceniana przez miłośników tego gatunku seria gier Deponia: The Complete Journey. W jej skład wchodzą Deponia, Chaos on Deponia oraz Goodbye Deponia. Chcąc zdobyć darmowy kod na platformę Steam odwiedzamy stronę TUTAJ. Następnie zakładamy konto (jeżeli takowego nie posiadamy) i zgadzamy się na newsletter. Gra zostanie dodana ...

Tagi: Steam, ARM, EA, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

WebAnimator Go za darmo!


#zrodlo

W promocji ciekawy i prosty w obsłudze program dla wszystkich, którzy chcą urozmaicić i uatrakcyjnić swoją stronę internetową lub bloga. Za pomocą WebAnimator Go możemy bez znajomości projektowania stron www tworzyć animowane GIF-y, pokazy slajdów, banery, prezentacje produktów. Program posiada gotowe efekty, przejścia, animacje i szablony. Przechodząc krok po kroku przez kreatora możemy stworzyć ciekawy, animowany ...

Tagi: ARM, iMac, EA
Źródło: www.lifepc.pl

Darmowy Ashampoo WinOptimizer 2019


Kolejna wersja znanego programu służącego do optymalizacji i utrzymania porządku w systemie Windows. Ashampoo WinOptimizer 2019 możemy pobrać i używać za darmo. Strona z dokładnym opisem i możliwością pobrania programu TUTAJ.

Tagi: ARM, Windows, Rząd
Źródło: www.lifepc.pl

Bitdefender Total Security 2019 – pół roku za darmo!


#zrodlo

Prze pół roku za darmo możemy korzystać z najbardziej rozbudowanej wersji popularnego i bardzo dobrego pakietu zabezpieczającego komputery z systemem Windows oraz  macOS, a także urządzenia z iOS, i Androidem. Bitdefender Total Security 2019 z licencją na 6 miesięcy – TUTAJ.

Źródło: www.lifepc.pl

Ashampoo gift – 5 pełnych wersji programów za darmo!


#zrodlo

Właśnie ruszyła akcja Ashampoo gift, w której firma udostępnia 5 z pośród swoich programów do pobrania i używania za darmo. Programy w promocji: Ashampoo WinOptimizer 2018 – optymalizacja systemu Windows, naprawa błędów, utrzymanie systemu w dobrej kondycji. Ashampoo Burning Studio 2018 – nagrywanie i kopiowanie płyt, tworzenie kopii zapasowych. Ashampoo Music Studio 2018 – edycja i ...

Tagi: ARM, Windows
Źródło: www.lifepc.pl

Kaspersky Total Security 2019 – 90 dni za darmo!


#zrodlo

Najbogatsza wersja zabezpieczeń od firmy Kaspersky, w której skład wchodzi popularny antywirus, do wypróbowania i używania przez 90 dni za darmo. Strona skąd pobierzemy wersję programu na komputery PC, Mac czy urządzenia z systemem Android TUTAJ.

Źródło: www.lifepc.pl

reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami