Hopaj
Wiadomości z tagiem Forza  RSS
Jump Force - Kudłaty ze Scooby-Doo okłada Komórczaka

22.02.2019 19:00


Jako dorastający brzdąc uwielbiałem zarówno anime pokroju Dragon Ball, jak i kreskówki takie jak Scooby-Doo (no może poza Welmą). Nigdy jednak nie sądziłem, że będzie mi dane złoić Komórczaka wcielając się w Kudłatego!

Tagi: JEDEC, Forza
Źródło: ppe.pl

Halo, Forza i Gearsy mogą trafić na Switcha

22.02.2019 12:32


Jeśli plotka o Xbox Game Pass na Switchu wydała wam się absurdalna, to mamy coś większego kalibru. Trzy serie Microsoftu - Halo, Forza i Gearsy na konsoli Nintendo.

Źródło: ppe.pl

Ludzie gospodarki, znani biznesmeni i menedżerowie o zmianach w polskim przemyśle

19.02.2019 9:45

Najważniejsze wzywania rozwojowe, szanse i zagrożenie, wobec których staje gospodarka, będą tematem XIX Forum Zmieniamy Polski Przemysł. Ta jedna z najważniejszych cyklicznych debat gospodarczych w kraju odbędzie się już w przyszłym tygodniu, 27 lutego, w Warszawie.

Źródło: finanse.wnp.pl

Jump Force. Nowa aktualizacja pozwoli na przewijanie cutscenek i poprawi czasy ładowania

16.02.2019 11:42


Nie ma co ukrywać, że wielce zapowiadany hit z okazji 50. lecia wydawnictwa Weekly Shonen Jump, okazał się ogromnym niewypałem.

Źródło: ppe.pl

Nowa aktualizacja do Forza Horizon 4 dodaje m.in. samochody z Final Fantasy XV

15.02.2019 16:00


Udostępniona przez Playground Games/Microsoft aktualizacja Series 6 oferuje nowe wyzwania i samochody, w tym pojazdy głównych bohaterów Final Fantasy XV.

Źródło: ppe.pl

Jump Force - recenzja gry. Roger tego nie wybaczy

15.02.2019 13:20


Shonen, gatunek mangi oraz anime kierowany głównie do chłopców, od dziesięcioleci cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Za sprawą takich tytułów, jak Dragon Ball, Naruto czy One Piece, dorobił się rzeszy fanów również w Polsce. Zapewne niejeden z Was zastanawiał się kiedyś, jak przebiegałyby starcia ulubionych mangowych postaci z różnych uniwersów. Częściowej odpowiedzi na to pytanie udziela Jump Force, czyli najnowsza bijatyka od Bandai Namco.

Źródło: ppe.pl

W paru zdaniach o bezpośredniej komunikacji galerii handlowej z klientem

15.02.2019 10:52

Każdego roku w Polsce oddawane do użytku są kolejne galerie handlowe, przy tym rywalizacja o uwagę klienta nie jest łatwiejsza. Poważnym konkurentem w starciu o portfele konsumentów staje się sprzedaż internetowa. Co robić, aby klient nie odwrócił się od tradycyjnej formy zakupu?

Źródło: di.com.pl

Wszystko o Forza Motorsport 7 - akt. #10

14.02.2019 20:56

Zapraszamy do lektury kompendium poświęconego grze Forza Motorsport 7, czyli kolejnej pełnoprawnej odsłonie popularnego cyklu gier wyścigowych, która ukazała się na konsolach z rodziny Xbox One oraz komputerach PC z systemem Windows 10. W niniejszym tekście zebraliśmy dla Was wszystkie informacje o najnowszej produkcji Turn 10 Studios.

Źródło: www.gry-online.pl

Brexit pozbawi Brytyjczyków dostępu do wielkiego kosmicznego programu

14.02.2019 15:45

Brexit zbliża się wielkimi krokami, choć wciąż nie wiadomo, jaką będzie mieć formę. Jeśli nie dojdzie do porozumienia między Unią Europejską a Wielką Brytanią, to wyspiarze mogą drogo zapłacić za brak dostępu do unijnego systemu satelitarnego Galileo.

Źródło: www.wnp.pl

Tetris w formie battle royale trafił na Switcha

14.02.2019 14:44


99 osób rywalizuje ze sobą, próbując udowodnić, kto jest mistrzem układania klocków.

Tagi: Forza
Źródło: www.gram.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami