f4up
Wiadomości z tagiem JEDEC  RSS
"Gazeta Wyborcza" najczęściej cytowanym medium w styczniu. Wysoko Wirtualnemedia.pl

22.02.2019 20:53

W styczniu br. w mediach najczęściej cytowano "Gazetę Wyborczą", 3423 razy - wynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów. Portal Wirtualnemedia.pl kolejny miesiąc był jednym z najbardziej opiniotwórczych serwisów internetowych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jump Force - Kudłaty ze Scooby-Doo okłada Komórczaka

22.02.2019 19:00


Jako dorastający brzdąc uwielbiałem zarówno anime pokroju Dragon Ball, jak i kreskówki takie jak Scooby-Doo (no może poza Welmą). Nigdy jednak nie sądziłem, że będzie mi dane złoić Komórczaka wcielając się w Kudłatego!

Tagi: JEDEC, Forza
Źródło: ppe.pl

Ostatni dzwonek na rejestrację na jedną z najważniejszych debat o polskiej gospodarce

22.02.2019 13:59

Już 27 lutego w Warszawie odbędzie się XIX edycja jednej z najważniejszych w kraju cyklicznych debat o przeobrażeniach i perspektywach polskiej gospodarki. To ostatnie dni, aby zarejestrować swój udział w tym wydarzeniu.

Źródło: finanse.wnp.pl

Qimgv 0.7.3 i obrazy w komputerze

22.02.2019 0:57

Zapewne wielu osobom umknął fakt istnienia przeglądarki grafiki Qimgv. To zupełnie zrozumiałe. W natłoku projektów OpenSource podobnego przeznaczenia, jeden w tę czy w tamtą stronę nie robi większej różnicy. Ale jeżeli stawiamy na zwinność, sprawność i jakość – to Qimgv może stać się naszym...

Tagi: JEDEC, NAS
Źródło: www.linuxportal.pl

Serwis VOD Rakuten.tv sonduje polski rynek. Od 7,99 do 25,99 zł za jeden film w angielskiej wersji

21.02.2019 20:44

Firma Rakuten udostępniła polskim użytkownikom serwis VOD Rakuten.tv. Platforma działa w wersji beta i oferuje wyłącznie filmy w angielskiej wersji językowej pozwalając na wypożyczenie pojedynczych tytułów. Za każdy z nich trzeba zapłacić od 7,99 do 25,99 złotych.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nie taki szybki Internet, jak w innych krajach UE. Jednak niebawem nabierze rozpędu

21.02.2019 19:35

Z danych Eurostatu wynika, że w 2017 roku połączeniem z Internetem o prędkości minimum 30 Mb/s dysponowało niespełna 70% mieszkańców kraju nad Wisłą. Wiele wskazuje na to, że ów odsetek uda się wkrótce zwiększyć za sprawą inwestycji w rozbudowę infrastruktury sieciowej.

Tagi: JEDEC, IEM
Źródło: di.com.pl

Ninja – miliony subskrybentów popularnego streamera to duplikaty

21.02.2019 14:29

Z przeprowadzonych niedawno badań wynika, że sporą część widowni Tylera „Ninja” Blevinsa stanowią osoby, które subskrybują go na więcej niż jednej stronie. Oznacza to, że zasięg streamera w rzeczywistości jest dużo mniejszy niż do tej pory zakładano.

Tagi: JEDEC, EA, NSA
Źródło: www.gry-online.pl

Australia potwierdza atak na państwową infrastrukturę i partie polityczne

21.02.2019 13:30

Australijski rząd ogłosił, że jego sieć komputerowa została dotknięta poważnym cyberatakiem. Po śledztwie przeprowadzonym przez krajowych ekspertów cybernetycznych, australijski premier Scott Morrison oświadczył, że rząd padł ofiarą cyberataku przeprowadzonego przez jedno z państw narodowych – pisze The Guardian.

Tagi: JEDEC, Rząd, IEM
Źródło: www.pcformat.pl

Heroes of Newerth - S2 Games kończy z rozwojem gry

21.02.2019 11:37

Studio S2 Games ogłosiło, że zaprzestaje dalszego rozwoju Heroes of Newerth, czyli jednej z pierwszych komercyjnych gier MOBA.

Tagi: JEDEC
Źródło: www.gry-online.pl

Nieostrożne przekazywanie danych napędza natrętny telemarketing. Jak z nim walczyć?

21.02.2019 10:44

Niechcianych telefonów od telemarketerów można uniknąć. Należy jednak przykładać wagę do tego, gdzie, komu i w jakich okolicznościach udzielamy zgody na przetwarzanie informacji o sobie. W trakcie rozmowy można też zażądać usunięcia swoich danych przez firmę albo odnotowania sprzeciwu wobec przetwarzania ich w celach marketingowych. Można też złożyć do UODO skargę na bezprawne działania.

Tagi: Tegra, JEDEC
Źródło: di.com.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami