f4up
Wiadomości z tagiem Polska  RSS
Globalna stolica e-sportu w Polsce. Ta gra daje prawdziwe pieniądze, i to duże

22.02.2019 20:00

Intel Extreme Masters przyciąga do stolicy Górnego Śląska co roku tysiące fanów gier komputerowych czyniąc z Katowic globalną stolicę e-sportu. Na sport elektroniczny przychylniej patrzy także rząd. W 2017 roku znowelizowano ustawę o sporcie, a dzięki dofinansowaniu z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Polska dołączyła do grona 53 krajów tworzących International E-sports Federation.

Źródło: www.wnp.pl

15 najlepszych polskich filmów i seriali o mafii

22.02.2019 19:50


Po przemianach ustrojowych w Polsce tematyka gangsterska na stałe zagościła w polskim kinie, co widać było zwłaszcza w latach 90. ubiegłego wieku. Nurt ten przyniósł rozliczne filmy, w tym także takie, które na przestrzeni lat osiągnęły status klasyków. Prezentujemy 15 z nich.

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: ppe.pl

Ostatni dzwonek na rejestrację na jedną z najważniejszych debat o polskiej gospodarce

22.02.2019 13:59

Już 27 lutego w Warszawie odbędzie się XIX edycja jednej z najważniejszych w kraju cyklicznych debat o przeobrażeniach i perspektywach polskiej gospodarki. To ostatnie dni, aby zarejestrować swój udział w tym wydarzeniu.

Źródło: finanse.wnp.pl

The Bat! 8.8.2 Professional Edition dla Windows

22.02.2019 13:34

The Bat! to zaawansowany program pocztowy nawiązujący do tradycji najlepszych narzędzi tego typu. Łatwość użycia i polska wersja językowa czynią z niego idealną alternatywę dla początkujących użytkowników. Mnogość zaawansowanych...

Tagi: LTE, OCZ, Windows, EA, Polska
Źródło: feedproxy.google.com

Czytelnicy portalu WNP.PL o szansach i zagrożeniach dla polskiej gospodarki

22.02.2019 10:39

Czytelnicy portalu WNP.PL zabrali głos na temat atutów i słabości polskiej gospodarki, szans i zagrożeń, które determinują jej rozwój. Prezentujemy ostateczne wyniki sondażu internetowego. Jego uczestnicy wzmacniają pozytywny, ale także "ostrzegawczy" przekaz raportu "Polska gospodarka plus/minus", przygotowanego specjalnie na zbliżające się Forum Zmieniamy Polski Przemysł.

Tagi: Plus, Polska, NSA
Źródło: finanse.wnp.pl

Polska platforma crowdfundingowa nominowana do Future Unicorn Award 2019

21.02.2019 22:10

Platforma Patronite.pl pomaga młodym twórcom pozyskiwać finansowanie na rozwój swojego talentu. Znalazła się ona wśród finalistów międzynarodowego konkursu dla młodych firm technologicznych – Future Unicorn Award 2019.

Tagi: WD, Polska
Źródło: di.com.pl

Paweł Milewski został dyrektorem poczty WP. Nowe funkcjonalności w usłudze

21.02.2019 20:49

Nowym dyrektorem obszaru poczty WP (Wirtualna Polska Media) został Paweł Milewski. Na stanowisku zastąpił Adama Mazura, który zakończył pracę w WP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serwis VOD Rakuten.tv sonduje polski rynek. Od 7,99 do 25,99 zł za jeden film w angielskiej wersji

21.02.2019 20:44

Firma Rakuten udostępniła polskim użytkownikom serwis VOD Rakuten.tv. Platforma działa w wersji beta i oferuje wyłącznie filmy w angielskiej wersji językowej pozwalając na wypożyczenie pojedynczych tytułów. Za każdy z nich trzeba zapłacić od 7,99 do 25,99 złotych.  

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polska firma wykorzysta kryptowaluty w grach

21.02.2019 14:36


Polskie studio PrimeBit Games umożliwi graczom dokonywanie transakcji w swoich tytułach za pomocą kryptowalut. Pierwszą grą, w której pojawi się taka opcja to kolekcjonerska gra karciana "Magic nations". Gracze będą mogli zarabiać handlując wirtualnymi przedmiotami. Obecnie w growych sklepach PrimeBit Games znajduje się kilka tysięcy wirtualnych przedmiotów, a według producenta codziennie gracze dokonują kilkuset transakcji […]

Tagi: ATI, Polska, NSA
Źródło: www.chip.pl

B-all One to pierwsza polska gra na Magic Leap One

21.02.2019 12:25


Wrocławskie studio Nomtek stworzyło ciekawą wersję wirtualnego squasha. W "B-all One" gracz odbija cyfrową piłkę od istniejących w rzeczywistym świecie obiektów np. ścian, mebli i podłogi.

Tagi: EA, Polska
Źródło: www.chip.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami