f4up
Oprogramowanie  RSS
Przeglądarka Microsoft Edge nie działa z wyszukiwarką Google

#zrodlo

Aplikacja Microsoftu zawiesza się, kiedy Google jest ustawione jako domyślna wyszukiwarka.

Źródło: nt.interia.pl

Microsoft Defender oznacza CCleaner jako niechcianą aplikację

#zrodlo

Microsoft Defender oznacza oprogramowanie CCleaner jako potencjalnie niechcianą aplikację. Dlaczego?

Tagi: Microsoft, EA
Źródło: nt.interia.pl

Windows 10 z nową kompilacją w programie Insider

#zrodlo

Microsoft udostępnił nową kompilację Insider w kanale Dev Channel (dawniej Fast Ring). Wprowadza ona wiele nowych funkcji w tym nowe kafelki w menu Start.

Źródło: nt.interia.pl

WhatsApp pozwoli na korzystanie z tego samego numeru na wielu urządzeniach

#zrodlo

Dobra wiadomość dla wszystkich użytkowników popularnego komunikatora. Wszystko wskazuje, że WhatsApp pracuje nad możliwością korzystania z jednego numeru na kilku telefonach.

Źródło: nt.interia.pl

Majowa aktualizacja Windows 10 automatycznie wdrażana na starszych komputerach

#zrodlo

Firma Microsoft zwiększa liczbę urządzeń objętych automatyczną aktualizacją systemu Windows 10. W ich określaniu ma pomóc technologia uczenia maszynowego.

Źródło: nt.interia.pl

Clubhouse – ekskluzywna sieć społecznościowa. Nowy hit z Doliny KrzemowejAplikacja Clubhouse, mimo że posiada zaledwie 2 tys. użytkowników jest nowym hitem Doliny Krzemowej. Program zrzesza w sobie największych inwestorów i celebrytów.

Tagi: Dolby
Źródło: nt.interia.pl

Google Chrome – przydatne skróty klawiszowe

#zrodlo

Wśród internetowych przeglądarek, Google Chrome jest tą najczęściej wykorzystywaną. Pomimo, że używamy jej niemal codziennie, wielu z nas nie ma nawet pojęcia, że posiada ona wbudowane skróty klawiszowe, które nierzadko potrafią ułatwić przeglądanie stron internetowych.

Źródło: nt.interia.pl

Microsoft zdradza nowy interfejs pakietu Office

#zrodlo

Microsoft zdradził nieco więcej na temat tego, jak będzie wyglądał interfejs pakietu Office w przyszłości.

Źródło: nt.interia.pl

Mapy Google ułatwiają życie rowerzystom

#zrodlo

Popularne mapy integrują punkty wypożyczania rowerów z najlepszymi trasami. Dzięki temu łatwiej będzie nam zaplanować swoją przejażdżkę.

Źródło: nt.interia.pl

Windows 10X dopiero w 2021 roku?

#zrodlo

Jak wynika z raportu opublikowanego na stronie ZDNet, wszystko wskazuje, że Windows 10X pojawi się dopiero na przyszłą wiosnę.

Źródło: nt.interia.pl

Majowa aktualizacja Windows 10 wpływa na płynność gier

#zrodlo

Windows 10 w wersji 2004 powoduje problemy na komputerach niektórych użytkowników. Wybrane osoby zgłaszają, iż oprogramowanie wyraźnie spowalnia gry, pojawia się również ostrzeżenie „ESENT”.

Źródło: nt.interia.pl

GitHub umieścił kod open source w specjalnym schronieGitHub realizuje swój plan, który zakładał umieszczenie oprogramowania open-source w specjalnym schronie na Arktyce.

Źródło: nt.interia.pl

Microsoft łata groźny exploit w systemie Windows DNS Server

#zrodlo

Badacze bezpieczeństwa odkryli niebezpieczną lukę w oprogramowaniu systemu Windows. Może ona służyć do kradzieży prywatnych informacji.

Źródło: nt.interia.pl

"Live View” wskaże naszą pozycję na Google MapsMapy Google wprowadziły możliwość oznaczania swojej dokładnej pozycji za sprawą korzystającej z rozszerzonej rzeczywistości funkcji „Live View”.

Źródło: nt.interia.pl

Maps.me – alternatywa Google Maps, skierowana do podróżników

#zrodlo

W okresie wakacyjnym wielu z nas korzysta z aplikacji mapowych, które pomagają w nawigowaniu. Choć najczęściej wybieramy najpopularniejsze Mapy Google, warto pochylić się także nad innymi, równie ciekawymi rozwiązaniami.

Źródło: nt.interia.pl

Ciemny tryb WhatsAppa wreszcie na komputerach

#zrodlo

Popularny komunikator WhatsApp dodaje tryb ciemny dla komputerów stacjonarnych i aplikacji internetowej. Wdrażanie potrwa kilka tygodni.

Tagi: WhatsApp, WD, IEM
Źródło: nt.interia.pl

Nowe menu start w Windows 10 – jak je włączyć?

#zrodlo

Wraz z najnowszą, testową łatką do Windows 10, Microsoft wprowadził do swojego systemu nowe menu start. Jeśli wciąż nie wiecie jak je włączyć, odsyłamy do poniższego poradnika.

Źródło: nt.interia.pl

TikTok zostanie zakazany w USA?

#zrodlo

W rozmowie z Fox News, amerykański sekretarz stanu Mike Pompeo dał jasno do zrozumienia, że niebawem USA mogą zakazać korzystania z aplikacji TikTok.

Źródło: nt.interia.pl

Windows 10 – kolejne problemy dotyczące majowej aktualizacji

#zrodlo

Tuż przed końcem maja, Microsoft wprowadził swoją wyczekiwaną aktualizację. Windows 10 w wersji 2004 poza sporą ilością zmian niesie niestety także dużo problemów. Jeden z nich dotyczy wirtualnego dysku OneDrive.

Źródło: nt.interia.pl

WhatsApp zostanie zintegrowany z Facebookiem?

#zrodlo

Wszystko wskazuje, że informacje dotyczące połączenia Facebooka, Messengera i WhatsAppa w jedną usługę mogą okazać się prawdziwe. Nie spodoba się to wielu użytkownikom WhatsAppa, ale taki jest plan Marka Zuckerberga.

Źródło: nt.interia.pl

Aktualizacja Google Chrome wydłuży czas pracy bateriiTechnologiczny gigant wprowadza do swojej przeglądarki eksperymentalną funkcję, która ma zmniejszyć zużycie energii i przedłużyć pracę laptopa nawet o dwie godziny.

Źródło: nt.interia.pl

Ściągasz pirackie aplikacje na Maca? Twój komputer może być zarażony

#zrodlo

„EvilQuest” to niedawno odkryte oprogramowanie ransmoware, które rozprzestrzenia się za pośrednictwem pirackich aplikacji na komputery Mac.

Źródło: nt.interia.pl

Tak może wyglądać nowe Menu Start w Windows 10

#zrodlo

Osoby odpowiedzialne za projekt Microsoft 365 zaprezentowały nowy, możliwy wygląd Menu Start w Windows 10. Całość została lekko przeprojektowana oraz odświeżona.

Źródło: nt.interia.pl

Nowa aktualizacja Windowsa może samodzielnie restartować komputer

#zrodlo

Poprawki do systemu Windows słyną z tego, że oprócz garści poprawek, często nanoszą dodatkowe błędy i problemy. Sytuację tę, możemy zaobserwować m.in. w przypadku najnowszej, czerwcowej aktualizacji.

Tagi: Tegra, Windows
Źródło: nt.interia.pl

Przyszłe wersje Google Chrome zużyją mniej pamięci

#zrodlo

Choć Google Chrome jest bez wątpienia udaną przeglądarką, bywa też wymagające pod względem pamięci. Na szczęście może się to zmienić.

Źródło: nt.interia.pl

WhatsApp dodaje funkcję płatności

#zrodlo

Popularny komunikator rozpoczął wprowadzanie funkcji płatności. Mieszkańcy Brazylii mogą od teraz przesyłać pieniądze bezpośrednio przez aplikację.

Tagi: OCZ, WhatsApp
Źródło: nt.interia.pl

Huawei Y6p i sklep AppGallery – jak się sprawdzają? Testujemy AppGallery na nowym smartfonie Huawei Y6p

#zrodlo

Spędziliśmy dwa tygodnie z najnowszym, atrakcyjnym cenowo smartfonem Huawei Y6p, korzystając ze sklepu z aplikacjami AppGallery. Jak sprawdził się telefon i same aplikacje ze sklepu Huawei? Oto nasze wnioski.

Źródło: nt.interia.pl

Huawei AppGallery – szereg benefitów dla korzystających ze sklepu z aplikacjami marki

#zrodlo

Sklep z aplikacjami Huawei AppGallery staje się coraz popularniejszy w Polsce. Jakie aplikacje tam znajdziemy i na jakie benefity mogą liczyć jego użytkownicy?

Tagi: Huawei, IEM
Źródło: nt.interia.pl

Windows 7 - tak mógłby wyglądać dzisiaj kultowy system

#zrodlo

Choć Microsoft oficjalnie zakończył wsparcie dla systemu Windows 7, wciąż istnieje grupa miłośników starszego systemu, nie mogąca pogodzić się z tym faktem, do tego stopnia, że przygotowała swoją wizję nowoczesnej wersji Windowsa 7.

Źródło: nt.interia.pl

Numery komórkowe z WhatsAppa w Google

#zrodlo

Nadal można znaleźć numery telefonów komórkowych korzystających z WhatsAppa w Google. Nie wiadomo, czy ta swoistego rodzaju "książka telefoniczna" to błąd czy celowa operacja.

Źródło: nt.interia.pl

reklama
Wiocha

Prointegra
Polecamy
Promocja – NovaPDF Lite 10


#zrodlo

Do dostania za darmo program NovaPDF Lite 10 – prosta w obsłudze aplikacja do tworzenia dokumentów w formacie PDF z plików tekstowych, zdjęć, prezentacji. Po zainstalowani program zachowuje się jak drukarka, więc dokumenty PDF możemy tworzyć z każdego programu posiadającego opcję drukowania. Aplikacja pozwala również na łączenie dokumentów PDF. Strona z promocją – TUTAJ. Czas ...

Źródło: www.lifepc.pl

Darmowe programy do obróbki video


Wakacje to okres, kiedy w naszych smartfonach pojawiają się setki zdjęć i filmów z odwiedzonych przez nas miejsc, czy przyjemnych chwil, które chcielibyśmy zatrzymać na dłużej. Nierzadko są to dla nas cenne materiały warto więc poświęcić chwilę i jeszcze dodatkowo je uatrakcyjnić oraz dodać nowej jakości. Oto krótki zestaw darmowych programów, dzięki którym nasze filmiki ...

Tagi: ARM, Smartfon, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Backup4all Lite 8 za darmo!


Za darmo program do tworzenia kopii zapasowych. Backup4all w prosty i zautomatyzowany sposób stworzy kopie zapasowe naszego systemu, wybranych plików lub całych dysków, co w krytycznych sytuacjach może nas ochronić od poważnych kłopotów związanych z kosztownym i czasochłonnym odzyskiwaniem danych. Poprzez zautomatyzowane działanie kopie będą mogły być tworzone według ustalonego przez nas harmonogramu, bez potrzeby ...

Tagi: ARM, P4, IEM, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Torchlight II za darmo!


#zrodlo

Spora gratka dla miłośników gier typu hack’n’slash i diablopodobnych. Już od 16 lipca na Egpic Games Stote będziemy mogli dodać do swojej biblioteki, całkowicie za darmo, świetny Torchlight II. Gra będzie dostępna za darmo do 23 lipca – TUTAJ.

Tagi: ARM, Diablo, IEM
Źródło: www.lifepc.pl

Avira Antivirus Pro na 3 miesiące za darmo!


#zrodlo

Kolejny program antywirusowy, którym możemy zabezpieczyć nasz komputer za darmo na okres trzech miesięcy. Tym razem możemy przetestować produkt niemieckiej firmy Avira GmbH – rozbudowany Avira Antivirus Pro. Program, oprócz modułu antywirusa, posiada również ochronę internetową, która skanuje przeglądane strony www, blokując te zawierające szkodliwe oprogramowanie. Aplikacja zapewnia również ochronę poczty przesyłanej przy pomocy protokołów ...

Źródło: www.lifepc.pl

F-Secure SAFE – 3 miesiące za darmo!


F-Secure SAFE to rozbudowany pakiet zabezpieczeń komputera, który zadba o naszą prywatność i bezpieczeństwo podczas przeglądania stron www oraz korzystania z z zakupów online i bankowości internetowej. Program nie spowalnia działania systemu i jest praktycznie niezauważalne dla użytkowników. F-Secure SAFE na 3 miesiące za darmo TUTAJ.

Tagi: ARM, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

Kaspersky Total Security – 3 miesiące za darmo!


#zrodlo

Przez 90 dni bez opłat możemy wypróbować rozbudowaną wersję ochrony komputerów i urządzeń mobilnych od firmy Kaspersky – Total Security. Pakiet oprócz znanego i wielokrotnie nagradzanego antywirusa daje nam również: Ochronę płatności bankowych Zabezpieczenie haseł i obrazów osobistych dokumentów Szyfrowanie wysyłanych i odbieranych danych Blokadę szpiegowania przez kamerki internetowe Zaawansowaną kontrolę rodzicielską Strona, gdzie znajdziemy ...

Źródło: www.lifepc.pl

Wypróbuj przez 90 dni za darmo ESET Internet Security


Jeden z najpopularniejszych programów zabezpieczających, wyróżniający się nie tylko dobrą wykrywalnością zagrożeń, ale też małym zużyciem zasobów komputera, teraz do wypróbowania za darmo przez 3 miesiące. Darmowy, 90-cio dniowy trial ESET Internet Security do pobrania TUTAJ.

Tagi: ARM, ESET, IEM
Źródło: www.lifepc.pl

Kolejny duży hit za darmo od Epic Games


#zrodlo

Ostatnio cotygodniowe prezenty od Epic Games Store to już nie tylko mało znane tytuły niezależne, czy też gry, które dodajemy do biblioteki, ze świadomością, że tak na prawdę nigdy po nie nie sięgniemy. Dostępne w poprzednim tygodniu GTA 5 czy udostępniony od dzisiaj za darmo Borderlands: The Handsome Collection to tytuły dla których warto założyć ...

Źródło: www.lifepc.pl

All PDF Converter Pro za darmo!


#zrodlo

W promocji program, który zawsze warto mieć pod ręką, gdy często pracujemy z plikami PDF. All PDF Converter Pro jest szybko działającą, bardzo prostą w obsłudze aplikacją, która zamieni nasze dokumenty w formacie PDF na pliki obsługiwane przez  Worda czy Excela, obrazy JPEG, a także na formaty TXT EPUB, HTML, XML. Program za darmo będzie ...

Tagi: ARM, Excel, PDF, NAS
Źródło: www.lifepc.pl

reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami