f4up
Wiadomości z tagiem API  RSS
Siemens stworzył mobilne szpitale zakaźne

26.10.2020 18:24

Siemens przygotował modułowe ośrodki intensywnej terapii, pozwalające szybko rozbudować możliwości szpitali, a po ustąpieniu pandemii w jednym miejscu przewieźć moduły tam, gdzie będą potrzebne.

Tagi: API, IEM
Źródło: www.wnp.pl

Innova Capital przejmuje rumuńskiego operatora terminali płatniczych

22.10.2020 10:15

Innova Capital, firma private equity działająca w Europie Środkowo-Wschodniej, nabywa udziały w PayPoint Romania od notowanej na giełdzie w Londynie (LSE) spółki PayPoint plc. Transakcja podlega zatwierdzeniu przez organy ochrony konkurencji i regulacyjne oraz wymaga spełnienia szeregu dodatkowych warunków, a jej zakończenie spodziewane jest 31 marca 2021 roku.

Tagi: API, Opera, NSA
Źródło: www.wnp.pl

„Gazeta Radomszczańska” z płatną ofertą w internecie, za 2 lata chce mieć z niej więcej niż ze sprzedaży papierowej

20.10.2020 21:18

Lokalny tygodnik „Gazeta Radomszczańska” (Mepress) od poniedziałku proponuje internetowym czytelnikom płatne treści. Miesięczny dostęp kosztuje 9,40 zł. - Liczymy, że w ciągu dwóch lat liczba subskrybcji przewyższy sprzedaż egzemplarzową - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl wydawca pisma Andrzej Andrysiak.

Tagi: API, NEC, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Internet pęknie na dwie części? Taki może być efekt napięć USA - Chiny

20.10.2020 15:37

Napięcia polityczne pomiędzy USA a Chinami mogą spowodować podział internetu, w którym kluczową rolę odegrają dane. Linia podziału stworzy internet pod przywództwem amerykańskim oraz chińskim - twierdzą eksperci cytowani przez serwis internetowy stacji CNBC.

Tagi: API
Źródło: www.wnp.pl

Grupa Empik: 23 proc. więcej z e-commerce, przez epidemię spadek wpływów i wzrost zadłużenia

17.10.2020 22:50

W ub.r. grupa kapitałowa Empik zanotowała wzrost przychodów o 8,4 proc. do 1,94 mld zł i spadek zysku netto z 58,66 do 37,96 mln zł. Wpływy z e-commerce poszły w górę o 23 proc., a z działalności hurtowej i wydawniczej zmalały o 5,3 proc. Wiosną br. firma pozyskała nowe limity kredytowe i pożyczkę od swojego właściciela, prognozuje, że w związku z epidemią zanotuje spadek przychodów - wynika z analizy portalu Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rynkowi venture capital w Polsce koronawirus niestraszny

16.10.2020 15:17

PFR Ventures przygotowało kwartalny raport podsumowujący transakcje na polskim rynku venture capital. Z danych wynika, że od lipca do września 2020 roku przeprowadzono 88 transakcji, w które zaangażowanych było 80 funduszy. Dostarczyły one do polskich spółek 707 mln zł.

Tagi: API, Wirus, NSA
Źródło: www.wnp.pl

Awaria Twittera. Aplikacja nie ma ostatnio szczęścia

16.10.2020 1:14

Najwyraźniej Twitter zalicza poważną awarię. Nie ładuje się oś czasu ani nowe wiadomości na profilach. Docierają wiadomości bezpośrednie i powiadomienia, ale odświeżanie i wyszukiwanie kończy się błędem. Dotyczy to zarówno aplikacji, jak i strony (która jest aplikacją PWA). Monitor API Twittera informuje, że następują "nieregularności" w działaniu portalu. Problem jest globalny&...

Źródło: feedproxy.google.com

Szef Cedrobu do dziennikarza Onetu: „gówniarz”, „służysz Niemcom”. Węglarczyk: wszelkie granice zostały przekroczone

15.10.2020 21:22

Prezes firmy Cedrob napisał do dziennikarza Onetu Kamila Dziubka maila, w którym tytułuje go per „Dziubku”, nazywa „gówniarzem” i zadaje mu pytania, typu „czy służysz Niemcom?”. Krzysztof Tomczyński z agencji Alert Media wskazuje, że takie zachowanie łamie podstawy komunikacji kryzysowej i dobrego wychowania.

Tagi: API, OCZ, Onet, ISA, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska ma 25 lat. „Polska to ewenement. Nie znam drugiego takiego kraju”

15.10.2020 20:59

Joanna Pawlak, prezes Wirtualna Polska Media i Jacek Świderski, prezes Wirtualna Polska Holding (notowanej na GPW w Warszawie grupy kapitałowej, do której należy WP) w wywiadzie z okazji 25-lecia WP mówią o kulisach pracy w firmie, wizji mediów oraz trudnych momentach w historii organizacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Allegro z pierwszym spadkiem na giełdzie, firma wyceniana na 78 mld zł

15.10.2020 20:42

Po dwóch sesjach z dużymi wzrostami w środę pierwszy raz staniały akcje Allegro, mimo że jeszcze przed południem drożały nawet o ponad 10 proc. Skończyło się na spadku o 5,05 proc., obecna kapitalizacja firmy to 77,73 mld zł.

Tagi: Allegro, API, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami