Wiocha
Wiadomości z tagiem API  RSS
Polska stocznia zamontuje napęd hybrydowy na norweskim statku

26.11.2020 20:10

Po trzydniowym rejsie z norweskiego Larvik do Szczecina zawinął drobnicowiec Hagland Capitan. W Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia przechodzi on remont. W jego czasie statek otrzyma napęd hybrydowy. To pierwszy tego typu projekt w historii żeglugi bliskiego zasięgu.

Tagi: API, HIS, OCZ, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Producent testów na SARS-CoV-2 chce wejść na rynek główny GPW

26.11.2020 12:21

Notowana na warszawskim parkiecie NewConnect lubelska firma BioMaxima produkująca m.in. testy do identyfikacji zakażeń SARS-CoV-2, planuje wejście na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie - poinformowała w czwartek spółka.

Tagi: API, NEC
Źródło: www.wnp.pl

Kapitałem są ludzie i wiedza. Wystarczy ich wspierać

25.11.2020 15:21

Naszym celem jest promowanie innowacyjności i nowoczesnych technologii, polskiej myśli technicznej i nauki, przedsiębiorczości i całej gospodarki. Taką szansę daje inicjatywa "Polacy zmieniają świat". Łącząc siły w szlachetnym projekcie, łącząc Polaków z kraju i z zagranicy, przedstawicieli różnych branż i dziedzin nauki, osiągniemy więcej. Po to, żeby Polacy zmieniali świat na lepsze – pisze prezes TUW Polskiego Zakładu Ubezpieczeń Wzajemnych Rafał Kiliński, członek Komitetu Honorowego zainaugurowanego we wtorek projektu "Polacy zmieniają świat".

Tagi: API, OCZ, IEM, NAS
Źródło: www.wnp.pl

Kryzys w finansowaniu czy finansowanie w kryzysie?

24.11.2020 18:49

Jak zarządzać pieniędzmi w spółce oraz gdzie szukać nowych źródeł kapitału podczas pandemii, to główne tematy trzeciego podcastu jesiennej edycji Incredible Academy Sebastiana Kulczyka.

Tagi: API, Rząd
Źródło: www.wnp.pl

Yanosik po dużej aktualizacji. Podobno niektórzy zrezygnowali już z Map Google

24.11.2020 17:09

Yanosik dostał dużą aktualizację, która w sposób zauważalny zmienia między innymi interfejs aplikacji. Na mapie pojawiły się numery dróg i nazwa ulicy, w którą należy skręcić na najbliższym skrzyżowaniu, ale to nie wszystko. Yanosik otrzymał także nowy algorytm wyznaczania trasy. Twórcy Yanosika chwalą się aktualizacją, która już teraz stopniowo trafia do kolejnych użytkowników Androida i&...

Źródło: feedproxy.google.com

Kolejne studio gier wybiera się na giełdę. Mówi też o wcześniejszej emisji akcji

24.11.2020 16:25

Manager Games, spółka z grupy kapitałowej Ultimate Games, której specjalizacją jest produkcja gier wideo z gatunku manager/ tycoon, w 2021 roku planuje debiut na giełdowym rynku NewConnect.

Tagi: API, NEC
Źródło: www.wnp.pl

Gracze PC coraz chętniej sięgają po pady. Steam wskazuje na ogromny wzrost

24.11.2020 12:33

Myszka i klawiatura są uznawane za synonim grania na komputerach klasy PC. Jak się jednak okazuje, nie jest to preferowany sposób sterowania dla każdego. Gracze coraz chętniej sięgają po różnego rodzaju pady, co potwierdziło ostatnio Valve. "W ciągu ostatnich dwóch lat, liczba użytkowników grających w gry na Steamie przy użyciu kontrolera wzrosła ponad dwukrotnie" - napisał w niedawnym&...

Źródło: feedproxy.google.com

Waze wyświetli więcej powiadomień na mapie – dzięki danym z samochodów Volvo

24.11.2020 12:08

Samochody Volvo wyposażone w specjalne systemy bezpieczeństwa będą wykorzystywane jako źródło danych dla nawigacji Waze. Jak zwraca uwagę autoevolution, dzięki podpisanej współpracy między Waycare Technologies i Volvo, auta wyposażone w stosowne czujniki będą przesyłać informacje o zagrożeniach na drodze, które po przetworzeniu zostaną wykorzystane między innymi przez Waze. Jak się okazuje,&...

Tagi: API, ISA, Volvo
Źródło: feedproxy.google.com

Tesla bije rekord i zbliża się do pół miliarda dolarów kapitalizacji

23.11.2020 20:05

Tesla przebiła w poniedziałek własny rekord giełdowy z kursem na poziomie ponad 500 USD za walor. Kapitalizacja rynkowa spółki zbliża się do 500 mld dolarów. To ok. pięciokrotnie więcej, niż w przypadku Volkswagena, największego światowego dostawcy aut w ubiegłym roku.

Tagi: API, Tesla
Źródło: www.wnp.pl

Halo, Proline.pl, właśnie robicie wizerunkowe seppuku

23.11.2020 15:09

Wiadomo, biznes i jakakolwiek etyka bardzo rzadko idą w parze, ale to nie oznacza, że nie możemy szczególnie brzydkich zagrywek napiętnować. Podczas gdy cały świat zmaga się z niedostępnością nowych GeForce'ów RTX 30, w podwrocławskim Mirkowie (esencjonalne!) mieści się sklep, który ma ich pod dostatkiem. To Proline.pl. Marka skądinąd całkiem dobrze branży znana, bo funkcjonująca na rynku&...

Tagi: GeForce, API, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

« Nowsze wiadomości Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami