Wiocha
Wiadomości z tagiem Amazon  RSS
Facebook wchodzi w strumieniowanie gier. Inaczej niż reszta - i za darmo

26.10.2020 16:06

Segment strumieniowania gier jest smakowitym kąskiem dla wielu firm. Swoje produkty mają na tym rynku tacy potentaci, jak Nvidia (GeForce Now), Microsoft (xCloud), Google (Stadia) Amazon (Luna), czy też Amazon (Luna. Tymczasem teraz wprasza się do niego nowy gracz - i jest nim Facebook. Gigant social media robi to jednak w nieco inny sposób od reszty. Wizja strumieniowania gier w wersji&...

Źródło: feedproxy.google.com

Amazon zapłaci za dane o zakupach użytkowników. Mogą zarobić 10 dolarów miesięcznie

22.10.2020 20:36

Amazon uruchomił w Stanach Zjednoczonych aplikację o nazwie Amazon Shopper Panel. Pozwala ona użytkownikom na udostępnianie danych na temat zakupów dokonywanych przez nich w innych niż Amazon sklepach internetowych. W zamian koncern będzie płacił internautom do 10 dolarów miesięcznie.

Tagi: Amazon, OCZ, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Allegro dominuje na rynku platform ecommerce, Empik.com przed AliExpress

18.10.2020 20:56

Aż 92 proc. polskich konsumentów przynajmniej raz dokonało zakupów na platformie Allegro. Serwis wyprzedza OLX, Zalando czy przymierzającego się do startu w Polsce Amazona - wynika z raportu agencji badawczej Inquiry.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

10 tys. nowych pracowników, wynagrodzenie wyższe o 4 zł. Amazon ogłasza strategię na sezon przedświąteczny w Polsce

15.10.2020 21:00

Amazon przed świętami Bożego Narodzenia tworzy w Polsce 10 tys. sezonowych miejsc pracy. Podnosi też wynagrodzenie bonusowe o 4 zł na godzinę. - Jesteśmy w sporze zbiorowym z zarządem, a jednym z postulatów jest podwyżka pensji podstawowej, nie bonusowej - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Agnieszka Mróz z międzynarodowej koalicji pracowniczej Amazon Workers International.

Tagi: Amazon, ATI, Rząd
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jeff Bezos wznawia testy swojej turystycznej rakiety do lotów w kosmos

15.10.2020 15:36

Blue Origin – prywatna firma przemysłu kosmicznego założona w 2000 roku przez Jeffa Bezosa, właściciela Amazon.com. powróciło do testów lotów turystycznych. Wystrzelenie rakiety na skraj ziemskiej atmosfery we wtorek 12 października z bazy w Zachodnim Teksasie to jej pierwszy testowy lot od prawie roku.

Tagi: Amazon, IEM, Origin
Źródło: www.wnp.pl

Kontrowersje wokół podatku cyfrowego w Wielkiej Brytanii. Amazon nie będzie go płacić

15.10.2020 12:51

Wielka Brytania pracuje nad własnym podatkiem cyfrowym, niezależnie od OECD. Jak donosi brytyjski "The Times", nie będzie musiał opłacać go serwis Amazon. Zapłacą go natomiast mali sprzedawcy wykorzystujący platformę. Brytyjczycy podeszli dość kontrowersyjnie do prac nad podatkiem cyfrowym. Już w lipcu minister finansów wskazał, że technologiczni giganci dorobili się na pandemii.&...

Źródło: feedproxy.google.com

Unia Europejska szykuje czarną listę firm technologicznych

12.10.2020 14:54

Bruksela przygotowuje "czarną listę" firm technologicznych, które objęte zostaną surowymi regulacjami w celu ograniczenia ich dominującej pozycji na rynku. Chodzi m.in. o Amazona, Apple, Facebooka i Google - donosi "Financial Times".

Źródło: www.wnp.pl

YouTube jako katalog produktów i internetowy sklep – Google testuje kontrowersyjny pomysł

11.10.2020 20:30

YouTube już wkrótce może się zmienić w platformę reklamową produktów na jeszcze większą skalę, niż obecnie. Jak podaje Bloomberg, Google testuje wykorzystanie YouTube'a jako katalogu produktów i swego rodzaju platformy reklamowej, która miałaby konkurować nawet z Amazonem. Widzowie, którym spodobają się konkretne produkty, mogliby je kupić bezpośrednio na YouTubie. Rozważania na ten temat&...

Źródło: feedproxy.google.com

Crucible: Sieciowa strzelanka już niedługo pozostanie tylko wspomnieniem

10.10.2020 19:14


Amazon kasuje nierentowny projekt, a jego fanom oferuje pełną refundację.

Tagi: Amazon, IEM
Źródło: www.cdaction.pl

Roboty w magazynach Amazona zwiększają liczbę wypadków przy pracy

01.10.2020 15:36

Obecność robotów w magazynach Amazona przekłada się na zwiększoną liczbę wypadków przy pracy kończących się zranieniem pracowników - informuje serwis BBC, powołując się na raport organizacji Center for Investigative Reporting. Koncern kwestionuje te ustalenia.

Tagi: Amazon, ATI, IEM, Roboty
Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami