Hopaj
Wiadomości z tagiem Facebook  RSS
CERT Polska ostrzega. Uwaga na nowy, sprytny sposób oszustwa na Facebooku

04.08.2020 14:42

Cyberprzestępcy często skupiają się na przejmowaniu facebookowych kont. To dla nich żyła złota, ponieważ w prosty sposób mogą namówić znajomych właściciela profilu do przelania im pieniędzy poprzez podanie kodu BLIK. Dotychczas podejmowano przeróżne próby włamania, a ta jest szczególnie interesująca. Facebook to idealne miejsce do ataku dla cyberprzestępców. Chociaż świadomość społeczna pod&...

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook banuje komika za antysemickie wypowiedzi. Szydził m.in. z ofiar Holokaustu

04.08.2020 11:13

Facebook podjął decyzję o zablokowaniu na stałe profilu francuskiego aktora, komika i działacza politycznego znanego pod pseudonimem Dieudonné M'bala M'bala. Zakaz korzystania z kont na Facebooku i Instagramie firma wydała na podstawie publikowania przez niego "treści szydzących z ofiar Holokaustu" oraz "dehumanizujących określeń wobec Żydów". – Zgodnie z naszą&...

Tagi: Facebook, NAS, Blik, IKO
Źródło: feedproxy.google.com

Brazylia: Facebook zablokował konta popleczników prezydenta Jaira Bolsonaro

03.08.2020 13:07

Facebook zablokował konta popleczników prezydenta Brazylii Jaira Bolsonaro w związku z nakazem tamtejszego sądu najwyższego, który ocenił, że właściciele kont rozsiewali fałszywe wiadomości, a platforma Facebooka była wykorzystywana do organizacji zamachu stanu - podał serwis BBC.

Tagi: Facebook
Źródło: www.wnp.pl

Facebook zablokował komika Dieudonne za "treści szydzące z ofiar Holokaustu"

03.08.2020 11:33

Firma Facebooku ogłosiła w poniedziałek, że na stałe zabroniła francuskiemu komikowi Dieudonne M'Bali M'Bali używania konta na Facebooku i Instagramie za "treści szydzące z ofiar Holokaustu" i "określenia dehumanizujące wobec Żydów".

Tagi: Facebook, IEM, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Facebook nie planuje rychłego powrotu pracowników do biur

02.08.2020 8:00

Facebook nie planuje rychłego powrotu pracowników do biur i zamierza kontynuować pracę zdalną - przekazał szef firmy Mark Zuckerberg w rozmowie z analitykami rynku. Skrytykował zarazem prezydenta USA Donalda Trumpa za to, że nie radzi sobie z pandemią COVID-19.

Źródło: www.wnp.pl

Facebook, Wykop i Chomikuj ze spadkami, w mobile’u TikTok wyprzedził Snapchata (TOP10 serwisów i aplikacji społecznościowych)

01.08.2020 20:25

Przeglądarkowy Facebook, Wykop i Chomikuj zanotowały w czerwcu spore spadki odwiedzalności, natomiast mocno w górę poszły wyniki TikToka i Reddit.com. Aplikacja mobilna TikToka pod względem liczby użytkowników wyprzedziła Snapchata i Facebook Lite.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ujawniono maile Jeffa Bezosa i innych z wielkiej czwórki. To kopalnia ciekawostek

01.08.2020 17:02

W następstwie środowych przesłuchań tzw. wielkiej czwórki, czyli Google'a, Amazona, Facebooka i Apple'a, amerykański Kongres ujawnił służbową korespondencję ich prezesów. Dokumenty dają wgląd w metody operacyjne włodarzy największych amerykańskich spółek, ale też obrazują, jak momentami mijali się z prawdą zeznając przed urzędnikami. Zabawnie się patrzyło na ekran z czwórką&...

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook: w II kwartale wpływy 11 proc. w górę, 2,7 mld użytkowników

31.07.2020 21:09

Niemal dwukrotnie wzrósł w II kwartale zysk netto Facebooka, a o kilkanaście procent przychód oraz liczba użytkowników. Firma Marka Zuckerberga cały czas podkreśla jednak, że odczuwa skutki pandemii koronawirusa.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Australia chce zmusić Google i Facebooka do płacenia za treści wydawców

31.07.2020 20:49

Australijski minister skarbu Josh Frydenberg zapowiedział w piątek, że zamierza zmusić cyfrowych gigantów Google i Facebooka do płacenia wydawcom mediów za ich treści umieszczane na swoich platformach. Firmy otrzymają trzy miesiące na wynegocjowanie warunków.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Mapy Google prawie jak Twitter czy Facebook. Możesz śledzić pomocnych użytkowników

31.07.2020 15:16

W Mapach Google pojawia się kolejna nowość, która dla wielu osób może być sporym zaskoczeniem. Google zdecydował się wprowadzić do aplikacji element społecznościowy, pozwalając użytkownikom na wzajemne śledzenie swoich działań, co może pozwolić szybciej dochodzić do cennych informacji. Chodzi o śledzenie aktywności osób często wstawiających zdjęcia czy opiniujących miejsca publiczne. O&...

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami