Hopaj
Wiadomości z tagiem Forza  RSS
Serwis Wizaz.pl w nowej odsłonie

05.08.2020 20:45

Z okazji 20. urodzin serwis modowo-urodowy Wizaz.pl (Edipresse Polska) zyskał odświeżony layout, nową formę wyświetlania treści i nawigację oraz nowe formaty materiałów redakcyjnych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Naukowcy z Katowic i Rzeszowa opatentowali sposób na trwalsze turbiny

30.07.2020 0:56

Jak ułożyć w piecu odlewniczym formę podczas produkcji turbin do silników samolotów, aby te elementy były najbardziej wytrzymałe? Optymalne rozwiązanie opatentowali właśnie naukowcy z Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach i Politechniki Rzeszowskiej.

Tagi: Forza
Źródło: www.wnp.pl

Hybrydowe Fordy będą same przełączać się w centrach miast na napęd elektryczny

08.07.2020 11:59

Hybrydy typu plug-in (PHEV) mogą w trybie całkowicie elektrycznym przejechać zwykle kilkadziesiąt kilometrów. Ford wprowadza aplikację, która będzie automatycznie przełączać tego typu samochody dostawcze w tryb elektrycznej jazdy po wjechaniu w granice stref niskiej emisji, których coraz więcej powstaje w centrach europejskich miast.

Tagi: Tegra, Forza
Źródło: www.wnp.pl

Forza idzie na wojnę z nienawiścią. Bany za flagi Konfederacji czy hasła wymierzone w policję

29.06.2020 15:15


Na serwerach gier z serii ma panować spokój.

Tagi: Forza
Źródło: www.cdaction.pl

Były prezes Fortum zostanie szybciej szefem Nokii

24.06.2020 13:16

Pekka Lundmark, nowy dyrektor naczelny Nokii, obejmie funkcje szefa spółki pierwszego sierpnia, miesiąc wcześniej niż planowano - poinformował w środę fiński producent sprzętu telekomunikacyjnego.

Tagi: Nokia, Forza, ERP
Źródło: www.wnp.pl

Jak zrobić serce z klawiatury ♥ i nie tylko

09.06.2020 18:57


Jak zrobić serce z klawiatury ♥ i nie tylko Przeglądając portale społecznościowe, fora i inne strony internetowe możemy zauważyć różne znaczki które umieszczane są przez użytkowników w komentarzach np.gwiazdki serduszka czy koniczynki. Zastanawiamy się wtedy jak oni to dodali? Pewnie przekopiowali lub … No właśnie skąd oni to biorą. PCLAP-ALERT przedstawia jeden ze sposobów. Pierwszym…

Źródło: www.pclap-alert.pl

"Czeka nas duża zmiana w globalnych łańcuchach produkcji i Polska na tym wygra"

03.06.2020 10:19

Czeka nas duża zmiana w globalnych łańcuchach produkcji. Polska na tym wygra - ocenił w wywiadzie opublikowanym w środę na portalu Forsal.pl ekonomista, prof. Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie Marcin Piątkowski.

Źródło: www.wnp.pl

Fiskus apeluje o kontakty w formie elektronicznej

25.05.2020 9:20

Krajowa Administracja Skarbowa zachęca do korzystania z elektronicznych form rozliczeń i zdalnego kontaktu z jej jednostkami. Przypomina jednak, że w wyjątkowych sytuacjach sprawę można załatwić osobiście - urzędy skarbowe są czynne dwa dni w tygodniu.

Tagi: JEDEC, Forza
Źródło: www.wnp.pl

Ogrzewają nas technologie, które mają ponad pół wieku. Jest szansa na dużą zmianę

13.05.2020 12:05

Jak wskazuje Forum Energii, w ciepłownictwie w Polsce mamy problem. Ogrzewając domy opieramy się na technologiach z lat 50. i 60. ubiegłego wieku. Zimą mamy najgorszej jakości powietrze w Unii Europejskiej. Społeczeństwo ponosi ogromne koszty zanieczyszczenia powietrza.

Źródło: www.wnp.pl

Krótkie treści medialne będą coraz częstsze; nie wyprą jednak klasycznych

11.05.2020 20:43

Seriale, teksty i inne formy medialne są coraz krótsze, tak aby móc konsumować je w biegu. Nie wyprą one jednak klasycznych formatów, ale spowodują, że odbiorcy będą mieli szerszy wybór - uważa medioznawca dr Krzysztof Kuźmicz z Akademii Leona Koźmińskiego.

Tagi: JEDEC, Forza
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami