Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Gmail  RSS
Google będzie usuwał treści z nieużywanych kont w poczcie Gmail

18.12.2020 20:42

Google zapowiedział swoim użytkownikom, że jeśli nie będą korzystać aktywnie z takich usług jak Gmail, Dysk czy Zdjęcia, to będzie usuwał zgromadzone tam treści. Nowe zasady wchodzą w życie od początku czerwca 2021 roku, a pierwsze konsekwencje spotkają użytkowników 2 lata później.

Tagi: Google, Gmail, OCZ, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Przyczyna awarii Google zdiagnozowana. "Przepraszamy wszystkich, których dotknęły te problemy"

15.12.2020 20:48

W poniedziałek w południe doszło do dużej awarii kilku globalnych platform Google’a. W wielu krajach, m.in. Polsce, przestały działać YouTube, Gmail, Dysk Google i Mapy Google. Problemy trwały ok. godziny. - Przepraszamy wszystkich, których dotknęły te problemy. Przeprowadzimy dogłębne badanie przyczyn, aby upewnić się, że ta usterka już nie będzie mogła się powtórzyć - wyjaśnił Adam Malczak, rzecznik prasowy Google Polska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wielka awaria Google. Dlaczego Gmail, YouTube i Dysk nie działały?

14.12.2020 16:00

Za nami wielka awaria Google. Usługi (jak Gmail, YouTube czy Dysk), z których codziennie korzystają setki milionów osób, nagle przestały działać, paraliżując pracę i naukę zdalną w Europie. Na szczęście po około godzinie sytuacja została opanowana.

Źródło: www.benchmark.pl

Poważna awaria Google. Ogromne niedogodności

14.12.2020 13:56

Internetowy potentat Google w poniedziałek 14 grudnia zaliczył ogromną awarię swoich serwisów. Około południa przestały działać YouTube, Gmail, Dysk Google czy Blogger.

Źródło: www.wnp.pl

Google miał globalną awarię. Internet padł na kolana

14.12.2020 13:46


Google miał globalną awarię. Internet padł na kolana
Wyobrażasz sobie czasem świat bez Google? Dziś nie musiałeś – leżał YouTube, Gmail, Dokumenty Google i wiele, wiele innych. Dla setek milionów użytkowników na całym świecie usługi Google to podstawowe narzędzia komunikacji, pracy i miejsce rozrywki. Dziś jednak wszyscy pozbawieni zostali z najważniejszych usług Google.
Pierwsze zgłoszenia o awarii usług  Google – YouTube'a, Gmaila i innych usług, pojawiły się około godziny 12:30 naszego czasu. Zamiast YouTube’a w przeglądarce wyświetlała się małpka z młotkiem i komunikatem, że „coś poszło źle”.
 
Na smartfonach z kolei w aplikacji YouTube widać było równie bezradnego kosmonautę, sugerującego brak połączenia urządzenia z internetem, co nie było prawdą.

Google miał globalną awarię. Internet padł na kolana
Próba wejścia na Gmaila za pomocą komputera kończyła się komunikatem o numerze 500. W podobny sposób przestały działać inne usługi, w tym istotne, jak Mapy, Dokumenty, Sklep Play czy Dysk Google. niedostępna była również Google Stadia.

 
Jak wynika z panelu stanu Google Workspace, awaria dotknęła następujące usługi Google'a:

 • Gmaila    
 • Kalendarz Google    
 • Dysk Google    
 • Dokumenty Google    
 • Arkusze Google    
 • Prezentacje Google    
 • Witryny Google    
 • Grupy dyskusyjne Google    
 • Klasyczną wersję Hangouts    
 • Google Chat    
 • Google Meet    
 • Google Vault    
 • Currents    
 • Formularze Google    
 • Google Cloud Search    
 • Google Keep    
 • Listę zadań Google    
 • Google Voice
 • Google Analytics    
 • Kreatora aplikacji    
 • Mapy Google    
 • Blogger   
 • Google Sync for Mobile    
 • Classroom

W tej chwili niektóre z tych usług już wstają, ale do pełnej sprawności może trochę brakować. Problemy zgłaszali internauci na całym świecie. Przyczyny awarii nie są znane, ale ta krótka (miejmy nadzieję) przerwa w dostawie usług internetowego globalnego potentata pokazuje, jak niewiele dzieli nas od totalnego zaciemnienia. 
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Globalna awaria usług Google. Problemy z dostępem do usług takich, jak Gmail, Google Workspace czy Youtube

14.12.2020 13:35

Obserwowane ok. południa problemy dotknęły wielu, także tych najbardziej podstawowych, usług Google – zarówno w wersjach konsumenckich, jak i tych, przeznaczonych do użytku biznesowego. Przez niemal godzinę niedostępne usługi, takie jak Gmail, Google Workspace, Dysk Google, Dokumenty Google, Google Hangouts czy Asystant Google. Nie działał także serwis Youtube. Po 13:30 pierwsze funkcjonalności zaczęły być ponownie …

Źródło: itwiz.pl

Awaria Google. Gmail, YouTube i mnóstwo innych usług nie działa [Aktualizacja]

14.12.2020 13:10

W poniedziałkowe południe doszło do ogromnej awarii usług należących do Google'a. Nie działa niemal wszystko poza... samą wyszukiwarką. Awaria dotyczy GMaila, Google Photos, Kalendarza, Dokumentów, Google Maps, Google Keep, Google Drive czy nawet samego YouTube. Nie można uzyskać dostępu do tych usług z poziomu komputera. Niektóre z nich nie działają także w wersji mobilnej. Google ma&...

Źródło: feedproxy.google.com

YouTube nie działa. Awaria dotknęła również pocztę Gmail i pozostałe usługi Google.

14.12.2020 12:48


YouTube i Gmail to usługi Google, które w poniedziałek po godzinie 12:00 przestały działać prawidłowo na terenie całej Europy - wynika ze zgłoszeń internautów oraz informacji w serwisie Downdetector.com. Problemy dotyczą wielu usług Google. Problem z systemem uwierzytelniania został rozwiązany o godz. 13:32

Źródło: nt.interia.pl

Shift 6.0.49 dla Windows

14.12.2020 12:34

Shift to wieloplatformowa aplikacja, dająca łatwy dostęp do usług webowych firmy Google - poczty Gmail, Kalendarza oraz Dysku Google, a to wszystko bez konieczności uruchamiania przeglądarki internetowej. Podstawowym składnikiem narzędzia jest...

Źródło: feedproxy.google.com

Nowa funkcja Gmaila. Edycja plików pakietu Office bezpośrednio w skrzynce

11.12.2020 15:10

Google zapowiedział nową funkcję dla użytkowników Google Workspace (czyli użytkowników komercyjnych), która zdecydowanie ułatwi pracę związaną z przesyłaniem różnego rodzaju dokumentów poprzez Gmaila. Od teraz będzie można edytować pliki pakietu Microsoft Office bezpośrednio z poziomu załącznika w mailu. Już od pewnego czasu istniała możliwość edytowania takich dokumentów za pomocą usługi&...

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami