Prointegra
Wiadomości z tagiem IKO  RSS
Własny sklep internetowy krok po kroku: na co zwrócić uwagę?

27.10.2020 20:35

Rynek e-commerce staje się jedną z najprężniej rozwijających się branż w światowym biznesie. Nie inaczej jest również w Polsce. Rozwój sklepów internetowych to przy tym nie tylko szansa na bardziej satysfakcjonujące zakupy z perspektywy konsumentów, ale również interesująca perspektywa dla przedsiębiorców. Założenie własnego biznesu to bardzo kusząca perspektywa, zwłaszcza że na dobrą sprawę każdy może spróbować w nim swoich sił. Z drugiej strony to jednak skomplikowany proces, który wymaga sporej wiedzy i umiejętności. Warto uporządkować informacje, wykorzystując w tym celu darmowy e-book „Jak założyć własny sklep internetowy”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Badacze rozwiali wątpliwości. Te komunikatory są najbardziej szkodliwe dla telefonu

27.10.2020 11:40

Duet badaczy, Talal Haj Bakry oraz Tommy Mysk, właśnie opublikował raport dotyczący aplikacji społecznościowych i komunikatorów. Wspólnymi siłami ustalili, w których z nich może dojść do wycieku danych, które pobierają znaczne ilości danych oraz które stanowią duże obciążenie dla baterii. Zrobili to w kontekście funkcji generowania podglądu linków, która jak się okazuje - może być bardziej&...

Tagi: Linux, Blik, IKO
Źródło: feedproxy.google.com

Błąd w Google Chrome nie pozwalał użytkownikom na usunięcie danych

25.10.2020 5:04


Błąd w Google Chrome nie pozwalał użytkownikom usunąć plików cookie oraz historii podczas zamknięcia przeglądarki. Sprawa dotyczyła głównie dwóch witryn.

Źródło: nt.interia.pl

Google oskarżony w USA o stosowanie monopolu. „Głęboko wadliwy pozew”

23.10.2020 20:48

Departament Sprawiedliwości USA wystosował pozew sądowy przeciwko Google. Koncern jest oskarżany o praktyki monopolistyczne związane z wyszukiwarką internetową i narzucaniem użytkownikom korzystanie z tej platformy. - Pozew jest głęboko wadliwy. Użytkownicy korzystają z Google z własnego wyboru - zapewnia firma w komunikacie przesłanym do Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Google, IEM, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook wprowadza w Polsce Facebook Dating. Można randkować w aplikacji

23.10.2020 20:43

Facebook udostępnił polskim użytkownikom aplikacji mobilnej platformę Facebook Dating umożliwiając im umawianie się na randki. Profil w sekcji randkowej ma być odseparowany od głównego konta na Facebooku zapewniając odpowiedni stopień prywatności, zaś algorytm aplikacji na podstawie danych podanych przez użytkownika ma dobierać najlepszych kandydatów i kandydatki do randkowania.

Tagi: LG, ATI, Facebook, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Linux Ubuntu 20.10 dostępny do pobrania. Powstał m.in. z myślą o Raspberry Pi

23.10.2020 14:17

Fani Linuksa mogą już pobierać Ubuntu 20.10. Nowa wersja systemu została stworzona także z myślą o Raspberry Pi, co otwiera przed użytkownikami nowe możliwości. Raspberry Pi 2, 3 oraz 4 są teraz certyfikowanymi urządzeniami, co ma gwarantować bezproblemową pracę w różnych środowiskach. Ubuntu 20.10 przybywa do użytkownika wraz ze środowiskiem GNOME 3.38. Jak czytamy na oficjalnym blogu,&...

Źródło: feedproxy.google.com

Google Maps pokaże natężenie ruchu w sklepach w związku z pandemią koronawirusa

22.10.2020 20:38

Google wprowadza do swojej usługi mapowej nowe funkcje, które mają ułatwić użytkownikom codzienne funkcjonowanie w czasie pandemii koronawirusa.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Amazon zapłaci za dane o zakupach użytkowników. Mogą zarobić 10 dolarów miesięcznie

22.10.2020 20:36

Amazon uruchomił w Stanach Zjednoczonych aplikację o nazwie Amazon Shopper Panel. Pozwala ona użytkownikom na udostępnianie danych na temat zakupów dokonywanych przez nich w innych niż Amazon sklepach internetowych. W zamian koncern będzie płacił internautom do 10 dolarów miesięcznie.

Tagi: Amazon, OCZ, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Trzy startupy z Polski w europejskim akceleratorze Google for Startups. Na liście Infermedica, Sundose i Yosh.AI

22.10.2020 20:35

Google for Startups ujawnił firmy zakwalifikowane do europejskiego akceleratora dla startupów. Są wśród nich 3 podmioty z Polski. Prowadzony w całości online 3-miesięczny program obejmie m.in. warsztaty i spotkania mentorskie z inżynierami Google oraz ekspertami zewnętrznymi, a także zapewni dostęp do rozwiązań i wiedzy technicznej Google. Tegoroczna edycja będzie prowadzona przez zespół Google for Startups Campus w Warszawie.

Tagi: Google, OCZ, IKO, UPS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nowa wersja aplikacji Interia Sport na urządzenia z Androidem dostępna także w Huawei App Gallery

22.10.2020 16:15

Grupa Interia udostępniła użytkownikom odświeżoną wersję aplikacji mobilnej Interia Sport na urządzenia z systemem Android. Zmienił się layout i układ treści, wdrożono też dodatkowe funkcjonalności, ułatwiające korzystanie z aplikacji.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami