Prointegra
Wiadomości z tagiem IKO  RSS
Baza danych polskiej firmy była dostępna w sieci. Dotyczy pół miliona użytkowników

26.09.2020 14:03

Według informacji podawanych przez VPN Mentor, pomiędzy czerwcem a lipcem 2020 roku, baza danych firmy BrandBQ (Answear, WearMedicine.com) była dostępna w sieci. Zawierała łącznie 6,7 miliona rekordów dotyczących użytkowników, co przekłada się na około 500 tysięcy klientów. 25 września VPN Mentor opublikował raport dotyczący bazy danych polskiej firmy BrandBQ dostępnej w sieci. Zawierała&...

Tagi: ARM, EA, Blik, IKO
Źródło: feedproxy.google.com

Oskarżony o współorganizację cyberataku na Teslę nie przyznaje się do winy

26.09.2020 8:01

Rosjanin oskarżony o współorganizację cyberataku na Teslę nie przyznaje się do winy - informuje agencja Associated Press. Mężczyzna miał oferować pracownikowi firmy Elona Muska milion dolarów za pomoc w organizacji ataku ransomware na fabrykę firmy w Nevadzie.

Źródło: www.wnp.pl

Google Chromecast. Dzięki przeciekowi wiemy, jak działa i co potrafi nowa wersja

25.09.2020 20:20

Nowy Google Chromecast to jedna z gorzej strzeżonych tajemnic w branży technologii tego roku. Po serii pomniejszych przecieków w ciągu 2020 r., jednemu z użytkowników Reddita udało się zakupić urządzenie przedwcześnie w Walmarcie. Dzięki użytkownikowi u/fuzztub07 wiemy, jak wygląda nowa przystawka TV od Google, a także jaką ma specyfikację i interfejs. Najnowszy Google Chromecast to urządzenie&...

Źródło: feedproxy.google.com

4chan twierdzi, że wyciekł kod źródłowy Windows XP. Dlaczego jest o tym tak cicho?

25.09.2020 8:00

Pojawiają się kolejne deklaracje na temat tego, że w nocy na przełomie 23/24 września miał miejsce spory wyciek kodów źródłowych Windows XP i DirectX. Link do dysku chmurowego z olbrzymim archiwum pojawił się, ni stąd ni zowąd, w wątku na tablicy /v/ serwisu 4chan. To bardzo dziwne miejsce na publikowanie takich cudów: 4chan ostatnio aktywnie dyskutuje o takich tematach, ale /v/ to akurat dział..&...

Źródło: feedproxy.google.com

Media społecznościowe i reklamodawcy zdefiniowali mowę nienawiści

24.09.2020 13:24

Platformy społecznościowe, w tym Facebook, YouTube i Twitter, wspólnie ze Światową Federacją Reklamodawców (WFA) ustaliły wspólną definicję treści szkodliwych, w tym materiałów zawierających mowę nienawiści, przy których nie powinny być publikowane reklamy.

Źródło: www.wnp.pl

Mapy Google poinformują o koronawirusie. Dziwne, że dopiero teraz

24.09.2020 13:01

Google dodaje nową warstwę do swoich Map. Będzie informować o ilości potwierdzonych przypadków COVID-19 w danym regionie. Funkcja trafi do użytkowników na całym świecie jeszcze w tym tygodniu. Google od początku roku rozwija przeróżne funkcje, aby dostarczać swoim użytkownikom jak najwięcej informacji o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy&...

Źródło: feedproxy.google.com

Facebook usunął sieć fałszywych chińskich kont

23.09.2020 16:45

Facebook usunął ze swoich serwisów ponad 160 fałszywych kont założonych w Chinach, które próbowały ingerować w politykę w Stanach Zjednoczonych i na Filipinach, w tym publikowały treści popierające filipińskiego prezydenta Rodrigo Duterte.

Tagi: Facebook, OCZ, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Skontrolowali procesy cyfryzacji przemysłu. Polska w ogonie Europy

22.09.2020 16:01

W UE nie wykorzystuje się w pełni technologii cyfrowych, żeby opracowywać innowacyjne rozwiązania i utrzymać konkurencyjność. Niektóre kraje, w tym Polska i Węgry, nie opracowały jeszcze krajowej strategii cyfryzacji - wynika z opublikowanego we wtorek raportu unijnych kontrolerów.

Tagi: CES, Polska, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

GM i Bosch o współpracy z Nikolą po ustąpieniu prezesa spółki

22.09.2020 14:37

Amerykański koncern motoryzacyjny General Motors i niemiecki dostawca części samochodowych Bosch zdecydowali się podtrzymać sojusze ze start-upem Nikola mimo ustąpienia założyciela i prezesa spółki po oskarżeniach pod jego adresem o wprowadzenie inwestorów w błąd.

Tagi: Nikon, IEM, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Allegro w drodze na giełdę. Idzie po miliardy

22.09.2020 13:30

Allegro – największa paltforma handlowa w Polsce - zrobiła kolejny krok w kierunku debiutu na warszawskiej giełdzie. Gigant e-handlu opublikował prospekt emisyjny i rozpoczyna budowanie księgi popytu wśród inwestorów.

Tagi: Allegro, OCZ, Blik, IKO
Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami