Prointegra
Wiadomości z tagiem ISA  RSS
16 proc. obłożenia reklamami w serwisach VOD największych nadawców. Blisko 10 minut reklam na godzinę

28.10.2020 21:09

Blisko 10 minut reklam na godzinę programu przypada w serwisach VOD największych nadawców telewizyjnych - wynika z analizy agencji mediowej Wavemaker (GroupM). W serwisach komercyjnych stacji (Player i Ipla) obłożenie jest już porównywalne do telewizyjnego. Choć VOD w tym roku reklamowo nie urośnie, to i tak wzmocni się jego pozycja na całym szeroko pojętym rynku reklamy wideo.

Tagi: Play, Ipla, ISA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

AMD Radeon RX 6000 oficjalnie – relacja. Oglądaj z nami prezentację kart RDNA 2

28.10.2020 16:31

Radeon RX 6900 XT, RX 6800 XT oraz RX 6800. Jeśli wierzyć przeciekom, to takie właśnie karty graficzne zobaczymy już dzisiaj po godzinie 17.00. W nowej architekturze RDNA 2, dodajmy. A więc tej samej, z której korzystają wyczekiwane konsole PlayStation 5 oraz Xbox Series X|S. Imprezę zwyczajowo poprowadzi przebojowa dyrektor generalna AMD, Lisa Su. A co w programie? Oczywiście nowe Radeony RX&...

Źródło: feedproxy.google.com

Klawiatura to nie tylko QWERTY

28.10.2020 5:48


Nazwany od pierwszych sześciu liter w szeregu, układ klawiszy QWERTY jest obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem na świecie. Choć znajdziemy go w większości urządzeń dostępnych na rynku, mało kto wie, że nie jest on układem gwarantującym najszybsze tempo pisania.

Źródło: nt.interia.pl

Agencja They.pl partnerem TikToka w Polsce

27.10.2020 20:33

Agencja They.pl podpisała umowę partnerską z aplikacją TikTok w kontekście kampanii reklamowych na rynku Europy Środkowej i Wschodniej.

Tagi: ISA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

UE pracuje nad definicją dominacji rynkowej firm technologicznych

27.10.2020 10:25

Komisja Europejska opracowuje kryteria definiujące dominację rynkową BigTech. Pozwolą one na stworzenie "czarnej listy" największych firm technologicznych, które objęte miałyby zostać dodatkowymi przepisami antymonopolowymi. Chodzi m.in. o Google'a i Facebooka.

Źródło: www.wnp.pl

Sztuczna inteligencja zweryfikuje dla Orlenu tankowane pojazdy

23.10.2020 17:29

PKN Orlen, dzięki podpisaniu umowy ze startupem Veturai, w ramach Programu GovTech Polska, wykorzysta sztuczną inteligencję do opracowania systemu, pozwalającego uprościć i zautomatyzować dotychczasowy sposób identyfikacji tankowanych pojazdów - podał koncern.

Tagi: Intel, ISA, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Google uratował piłkarza Borussi. Mógł nie zagrać w meczu Ligi Mistrzów

22.10.2020 13:53

Przed meczem pomiędzy Interem Mediolan a Borussią Moenchengladbach w ramach pierwszej kolejki tegorocznej edycji Ligi Mistrzów, doszło do niecodziennej sytuacji. Piłkarz niemieckiego klubu, Marcus Thuram, zapomniał swoich dokumentów uprawniających go do wejścia na stadion. Na szczęście zawodnik wpadł na genialny pomysł, dzięki któremu potwierdził swoją tożsamość. Francuz postanowił wpisać&...

Tagi: Google, OCZ, ISA, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

Orange Polska podpisze nową umowę na używanie marki Orange

20.10.2020 21:22

20 października 2020 nowa umowa dotycząca używania marki Orange w latach 2021-2030 została pozytywnie zaopiniowana przez radę nadzorczą Orange Polska, w głosowaniu mogli brać udział tylko jej członkowie niezależni. Umowa została uzgodniona i będzie podpisana pomiędzy Orange Polska i Orange Brand Services Limited przed końcem bieżącego roku. Obecnie obowiązująca umowa wygasa z końcem 2020 roku - poinformowało Orange Polska.

Tagi: Orange, CES, ISA, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Orange Polska buduje nowe data center

20.10.2020 16:00

Orange Polska buduje pod Warszawą data center - Warsaw Data Hub. Obiekt ma być gotowy do użytku jesienią 2021 roku. To efekt podpisanej w sierpniu 2020 roku umowy z generalnym wykonawcą inwestycji, firmą Warbud. – Warsaw Data Hub to kolejne, już czwarte centrum przetwarzania danych Orange w Polsce - powiedział Julien Ducarroz, prezes Orange Polska.

Źródło: www.wnp.pl

Polska firma informatyczna dogaduje się z azjatyckim liderem rynku gier

20.10.2020 12:56

Zarząd BTC Studios podpisał list intencyjny z Pacific Media Group z siedzibą w Hongkongu (PMG), liderem w dziedzinie produkcji, dystrybucji i finansowania treści rozrywkowych w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Tagi: iOS, ISA, Rząd, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami