Prointegra
Wiadomości z tagiem NEC  RSS
Na warszawskiej giełdzie KGHM i CD Projekt liderami wzrostów

01.12.2020 18:27

Podczas pierwszej grudniowej sesji na GPW indeks krajowych blue chipów wzrósł o blisko 1,3 proc., szczególnie mocno zwyżkowały akcje KGHM-u i CD Projektu. W najbliższym czasie nie widać większych zagrożeń dla krajowego rynku akcji, dlatego można spodziewać się dobrej końcówki roku na GPW - ocenił dyrektor departamentu analiz DM BPS, Tomasz Czarnecki.

Źródło: www.wnp.pl

Awarie w UPC Polska. Klienci się skarżą, a na infolinii nikt nie odpowiada

27.11.2020 21:05

Nauka zdalna, praca zdalna, Polacy - podobnie jak cały świat – większość życia spędzają teraz w internecie. Przeciążenie sieci może być w obecnych czasach normą, jednak problemy z łączem internetowym szczególnie dotykają wybranych operatorów. Sami doświadczyliśmy tego w redakcji z jednym z operatorów - z UPC Polska.

Tagi: NEC, Opera, UPC, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Black Friday 2020 w internecie jest już rekordowy

27.11.2020 17:23

Dzisiejsze wyniki sprzedaży spływające z platformy Shoper pokazują, że w tegoroczny Black Friday polscy internauci wydadzą w sieci jeszcze więcej niż rok temu. Tuż przed godz. 17 wartość zamówień złożonych w sklepach korzystających z oprogramowania Shoper była wyższa niż w Czarny Piątek 2019 (ten z kolei zakończył się wynikiem sprzedażowym lepszym o 185 proc. niż Black Friday 2018) i o połowę wyższa niż w miniony piątek.

Tagi: NEC, OCZ, IEM
Źródło: di.com.pl

Producent testów na SARS-CoV-2 chce wejść na rynek główny GPW

26.11.2020 12:21

Notowana na warszawskim parkiecie NewConnect lubelska firma BioMaxima produkująca m.in. testy do identyfikacji zakażeń SARS-CoV-2, planuje wejście na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie - poinformowała w czwartek spółka.

Tagi: API, NEC
Źródło: www.wnp.pl

Tesla Model X dostała ważną aktualizację. Bez niej auto można zhakować i ukraść

26.11.2020 10:14

Samochody Tesla Model X otrzymały niedawno ważną aktualizację oprogramowania – po tym, jak belgijscy badacze zaprezentowali kolejną metodę hakowania zabezpieczeń pojazdu. Jak pokazali w swoim doświadczeniu, oprogramowanie Tesli można było w kilka minut oszukać z wykorzystaniem sprzętu powszechnie dostępnego w internecie. Model X dało się w ten sposób bez wysiłku ukraść. Jak podaje threatpost,&...

Tagi: LG, NEC, Tesla, EA, SLI, IEM
Źródło: feedproxy.google.com

Google wyciąga rękę do użytkowników Windows 7. Dłuższe wsparcie dla Chrome

24.11.2020 20:42

Google zapowiedział, że zamierza wydłużyć wsparcie do przeglądarki Chrome dostępnej dla użytkowników platformy Windows 7. Będzie ono trwało przynajmniej do połowy stycznia 2022 roku i pozwoli głównie firmom na zachowanie standardów bezpieczeństwa w internecie.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Kolejne studio gier wybiera się na giełdę. Mówi też o wcześniejszej emisji akcji

24.11.2020 16:25

Manager Games, spółka z grupy kapitałowej Ultimate Games, której specjalizacją jest produkcja gier wideo z gatunku manager/ tycoon, w 2021 roku planuje debiut na giełdowym rynku NewConnect.

Tagi: API, NEC
Źródło: www.wnp.pl

Polscy seniorzy w internecie. Z jakich usług korzystają najczęściej?

24.11.2020 12:36


Choć są jeszcze tacy seniorzy, którzy obawiają się korzystania z nowych technologii, to warto jednak się przełamać. W końcu sieć dostosowywana jest do potrzeb wielu użytkowników, w tym również starszych osób. Postanowiliśmy sprawdzić, jak obecnie internet może ułatwić ich życie oraz zapewnić bezpieczeństwo.

Tagi: NEC, WD
Źródło: nt.interia.pl

Tegoroczny Black Friday przez pandemię zmienił się w Black November

23.11.2020 21:40

W najbliższy piątek 27 listopada wypada w tym roku Black Friday, czyli tzw. czarny piątek, w którym prowadzone są ogromne wyprzedaże. W związku z trwającą zarówno na świecie, jak i w Polsce pandemią COVID-19 w tym roku ma zupełnie inny charakter niż w poprzednich latach. Zdaniem ekspertów akcja - rozciągnięta w czasie - rozgrywa się głównie w internecie, do którego musiał przenieść się handel w związku z zamknięciem galerii handlowych. Oceniają, że mimo to nie zrekompensuje strat związanych z zamknięciem placówek stacjonarnych. Nie uda się też osiągnąć wyników sprzedażowych porównywalnych do lat ubiegłych, bo w czasie pandemii konsumenci ostrożniej wydają pieniądze.

Tagi: NEC, OCZ, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Agora z większym zyskiem w internecie, radiu i prasie. „Gazeta Wyborcza” ma 241 tys. subskrybentów cyfrowych

18.11.2020 20:45

W trzecim kwartale br. grupa Agora mimo spadku przychodów poprawiła rentowność w segmencie internetowym, radiowym i prasowy. W kinach Helios sprzedano jedynie 933 tys. biletów, „Gazeta Wyborcza na koniec września miała 240,7 tys. subskrybentów cyfrowych, a TOK FM - 24,8 tys.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami