Prointegra
Wiadomości z tagiem NSA  RSS
Slack wykupiony przez Salesforce. Transakcja za astronomiczną kwotę

02.12.2020 10:30

Zapowiadane wcześniej przejęcie firmy Slack przez giganta usług biznesowych w chmurze, Salesforce - stało się faktem. Transakcja opiewa na niebagatelną sumę 27,7 miliarda dolarów. "Salesforce i Slack razem ukształtują przyszłość oprogramowania dla sektora enterprise i dokonają transformacji w świecie pracy zdalnej" - powiedział dyrektor generalny Salesforce, Marc Bienioff&...

Tagi: Razer, ERP, NSA
Źródło: feedproxy.google.com

Facebook oferuje milionowe rekompensaty reklamodawcom dotkniętym błędem pomiaru kampanii. „Nie chodzi o pieniądze, tylko zaufanie”

30.11.2020 21:42

Facebook przyznał, że w jego systemie mierzenia wyników kampanii reklamowych przez rok tkwił poważny błąd. W konsekwencji wiele marek zainwestowało budżety na promocję w serwisie na podstawie nieprawdziwych danych. Facebook obiecuje finansowe rekompensaty, ale nie ujawnia szczegółów usterki. - Już wielokrotnie Facebook zapewniał, że uszczelni swoje dane, mierniki i wskaźniki i że błędy nie będą się powtarzały, ale to niestety tylko zapewnienia trwające do kolejnej ujawnionej wpadki - ocenia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Anna Robotycka, managing partner w F11 Agency / AMIN Worldwide.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Salesforce bliski przejęcia Slacka. Będzie to kosztować ponad 20 mld USD

30.11.2020 16:38

Salesforce, jeden z liderów branży wsparcia obsługi klienta i sprzedaży, ma zamiar przejąć firmę zajmującą się jednym z najpopularniejszych komunikatorów firmowych. Mowa o aplikacji Slack. Według doniesień The Wall Street Journal, dwie korporacje niedawno odbyły ze sobą spotkanie w sprawie przejęcia Slacka przez SalesForce. Eksperci uważają, że taka transakcja jest znakiem tego, iż Salesforce&...

Tagi: Tegra, JEDEC, IEM, NSA
Źródło: feedproxy.google.com

ByteDance otrzymało kolejną prolongatę terminu sprzedaży TikToka

26.11.2020 11:38

ByteDance otrzymało od administracji USA kolejną, tygodniową prolongatę terminu sprzedaży TikToka - informuje agencja Reutera. Nowy termin, przed upływem którego ByteDance powinno sfinalizować transakcję z konsorcjum Oracle i Walmartu, to 4 grudnia.

Tagi: Oracle, NSA
Źródło: www.wnp.pl

Ekipa youtubera Friza chce wejść na warszawską giełdę, pomoże jej JR Holding

20.11.2020 21:03

Firma Ekipa, założona przez youtubera Karola „Friza” Wiśniewskiego chce wejść na warszawską giełdę poprzez transakcje odwrotnego przejęcia. Pomagać ma jej w tym JR Holding Januarego Ciszewskiego.

Tagi: YouTube, Uber, NSA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Answear.com z 263 mln zł wpływów i 18 mln zł zysku EBITDA w br., średnie zamówienie za 224 zł

20.11.2020 20:44

Internetowy sklep odzieżowy Answear.com, działający w siedmiu krajach, w trzech kwartałach br. zanotował wzrost przychodów o 28 proc. do 263 mln zł, 18 mln zł zysku EBITDA i 12 mln zł zysku operacyjnego. Klienci zrealizowali na platformie 1,74 mln transakcji, każdą za średnio 224 zł netto.

Tagi: Opera, EA, NSA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Za 3,6 mld dolarów Baidu kupuje serwis streamingowy YY Live

19.11.2020 20:36

Baidu, największa wyszukiwarka internetowa w Chinach oraz operator platformy VoD iQIYI kupuje serwis streamingowy YY Live. Kwota transakcji wynosi 3,6 mld dolarów, jej zakończenie zaplanowano na pierwszą połowę 2021 roku.

Tagi: Opera, EA, NSA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Apple zapłaci za "aferę z bateriami"

19.11.2020 17:41

Apple zapłaci 33 stanom USA rekompensatę w wysokości 113 mln dolarów za zakończenie postepowania ws. tzw. afery z bateriami. W 2017 r. wyszło na jaw, że przy aktualizacji systemu iOS producent celowo spowolnił wydajność modeli iPhone'ów ze starszymi bateriami.

Tagi: Apple, iPhone, iOS, NSA
Źródło: www.wnp.pl

Google Pay zmienia się w złożony system zarządzania finansami

19.11.2020 10:28

Google Pay przekształca się ze zwykłego systemu płatności i robi krok ku temu, by stać się kompleksowym systemem zarządzania naszym budżetem. Firma Google chce, aby w przyszłości nowa wersja Google Pay mogła zastąpić mobilną bankowość i zaoferować jeszcze szersze możliwości. Jedną z największych zmian, jakie wprowadza nowa wersja Google Pay jest możliwość bezpośredniego podpięcia karty&...

Tagi: Google, Rząd, NAS, NSA
Źródło: feedproxy.google.com

Trzy serwisy Wirtualnej Polski przepraszają Omenę Mensah za zniesławiające komentarze

13.11.2020 20:54

Na swoich stronach głównych serwisy Pudelek.pl, Film.wp.pl i Gwiazdy.wp.pl przepraszają Omenę Mensah, prezenterkę i dziennikarką TVN, za zniesławiające i znieważające komentarze na jej temat. To efekt wyroku sądu apelacyjnego z końca października br. Grupa Wirtualna Polska ma także zapłacić 50 tys. zł na rzecz fundacji Omenaa Foundation.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami