Wiocha
Wiadomości z tagiem OCZ  RSS
Od października jednoźródłowe badanie mediów Gemiusa i PBI

25.09.2020 22:39

Od początku października firma Gemius oraz Polskie Badania Internetu mają oferować jednoźródłowy pomiar mediów: radia, internetu oraz telewizji - wynika z informacji portalu Wirtulnemedia.pl. Będzie to pierwsze tego typu rozwiązanie w Polsce.

Tagi: OCZ, Gemius
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polacy przez Covid-19 hamują się z zakupami

25.09.2020 20:48

Konsekwencją pandemii Covid-19 jest spadek zainteresowania Polaków konsumpcją - pokazują dane KPMG. Siedmiu na dziesięciu Polaków wstrzymało się z zakupami, połowa dokonuje tylko niezbędnych sprawunków, a co piąta osoba odłożyła większe zakupy na później. Rośnie za to zainteresowanie internetową formą kupowania. 34 proc. Polaków rozpoczęło zakupy online produktów, których nie kupowali wcześniej w internecie.

Tagi: NEC, OCZ
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rusza Inventor Orlen Tech Day

25.09.2020 18:33

PKN Orlen rozpoczął akcję Inventor Orlen Tech Day adresowaną do wynalazców z Europy i Azji. Celem jest pozyskanie innowacyjnych i przyjaznych środowisku technologii. Jak podkreśla koncern, akcja wpisuje się w ogłoszony tam niedawno plan stopniowego osiągania neutralności emisyjnej.

Tagi: OCZ
Źródło: www.wnp.pl

Opodatkowanie biznesów wykorzystujących nowoczesne technologie. Racje i przeszkody

25.09.2020 16:56

Chociaż modele biznesowe wykorzystujące nowoczesne technologie działają na rynku już od lat 90., to wciąż dużym problemem pozostaje kwestia ich opodatkowania. Rozmawiali o tym uczestnicy sesji „Digital Tax” w ramach XII Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

Tagi: OCZ
Źródło: www.wnp.pl

Facebook usunął sieć kont związanych z rosyjską dezinformacją

25.09.2020 11:03

Facebook usunął trzy sieci dezinformacji powiązane z rosyjskimi służbami, które mogłyby podejmować próby ingerowania w listopadowe wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych. Wcześniej koncern Marka Zuckerberga usunął ponad 150 fałszywych kont z Chin.

Tagi: Facebook, OCZ
Źródło: www.wnp.pl

Yakuza doczeka się ekranizacji. Zapowiedzi kolejnej części chyba jednak we wrześniu nie usłyszymy [AKTUALIZACJA]

25.09.2020 9:57


I nici z Kiwami 3.

Tagi: OCZ
Źródło: www.cdaction.pl

Xbox Series X: znamy ceny kart rozszerzeń SSD. Tanie nie będą

24.09.2020 23:50

Firma Seagate, partner Microsoftu, podała właśnie oficjalne polskie ceny kart rozszerzeń SSD do konsol Xbox Series X i S. Cena może wielu zaskoczyć i okazać się zimnym prysznicem przygotowującym nas na nowe realia. Konsola Xbox Series X dysponuje dyskiem SSD PCIe 4.0 NVMe o pojemności 1 TB, natomiast jej tańsza wersja, Xbox Series S – 512 GB. W tym drugim przypadku przestrzeń może zapełnić się&...

Źródło: feedproxy.google.com

Komisja Europejska bierze się za kryptoaktywa

24.09.2020 18:22

Komisja Europejska zaproponowała w czwartek wprowadzenie w UE po raz pierwszy przepisów dotyczących kryptoaktywów. Ma to pobudzić innowacje w tym sektorze przy jednoczesnym zachowaniu stabilności finansowej i ochronie inwestorów przed ryzykiem.

Źródło: www.wnp.pl

BP w Polsce będzie współpracować z Glovo

24.09.2020 14:47

Właściciele hiszpańskiej aplikacji Glovo umożliwiającej zamawianie jedzenia i zakupów oraz sieć stacji paliw BP rozpoczęły współpracę na polskim rynku. W czwartek ruszył pilotażowy etap, w ramach którego w Krakowie i Warszawie można zamówić artykuły z oferty gastronomicznej Wild Bean Café i sklepowej BP za pomocą aplikacji Glovo.

Tagi: HIS, OCZ, EA
Źródło: www.wnp.pl

Mapy Google poinformują o koronawirusie. Dziwne, że dopiero teraz

24.09.2020 13:01

Google dodaje nową warstwę do swoich Map. Będzie informować o ilości potwierdzonych przypadków COVID-19 w danym regionie. Funkcja trafi do użytkowników na całym świecie jeszcze w tym tygodniu. Google od początku roku rozwija przeróżne funkcje, aby dostarczać swoim użytkownikom jak najwięcej informacji o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy&...

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami