Hopaj
Wiadomości z tagiem Onet  RSS
WP SportoweFakty na czele, Sport.pl przed Onet Sport (TOP10)

21.11.2020 21:30

Zdecydowanie najpopularniejszym serwisem sportowym są bez zmian WP SportoweFakty. W październiku Sport.pl miał więcej użytkowników niż dział sportowy Onetu, a analogiczna sekcja o2.pl wyprzedzała konkurencyjne działy Interii i SE.pl.

Tagi: Onet, Sport.pl
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Ringier Axel Springer Polska z podcastami premium. W ofercie programy Jarosława Kuźniara, Anny Lewandowskiej czy Dariusza Ćwiklaka

20.11.2020 21:11

Wydawnictwo Ringier Axel Springer Polska (m.in. Onet, „Fakt”, „Newsweek”) rusza z emisją podcastów premium. W listopadzie pojawi się program Jarosława Kuźniara „Męski punkt widzenia”, „Zdrowy sukces” Anny Lewandowskiej, podcast magazynu „Forbes Women” Aleksandry Karasińskiej, „Instrukcja obsługi świata” Dariusza Ćwiklaka i Macieja Gajka oraz „Technicznie rzecz biorąc” Macieja Kaweckiego.

Tagi: CES, Onet, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Gmail z 10 mln polskich użytkowników, WP Poczta przed Poczta Onet

20.11.2020 20:51

Zdecydowanie najpopularniejszym serwisem z pocztą elektroniczną w Polsce jest niezmiennie Gmail, w zeszłym miesiącu odwiedziło go 36 proc. internautów. WP Poczta ma ponad 2,5 mln więcej użytkowników niż serwis mailowy Onetu, a Poczta o2.pl nieznacznie wyprzedza analogiczną witrynę Interii.

Tagi: Gmail, OCZ, Onet
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

W informacjach i publicystyce Radiozet.pl przed TVN24.pl, a Polsatnews.pl przed Fakt.pl (TOP10)

16.11.2020 21:03

Wśród serwisów z informacjami i publicystyką liderem zasięgowym jest bez zmian Onet.pl wyprzedzający WP.pl W październiku witryna Radia ZET miała w tej kategorii więcej użytkowników niż TVN24.pl, a Polsatnews.pl wyprzedził Fakt.pl.

Tagi: TVN, Onet, Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Onet na czele najczęściej cytowanych mediów w październiku. Awans Wirtualnemedia.pl

10.11.2020 20:48

W październiku inne redakcje najczęściej powoływały się na informacje portalu Onet - wynika z danych Instytutu Monitorowania Mediów. W rankingu najbardziej opiniotwórczych mediów internetowych o jedną pozycję w górę awansowały Wirtualnemedia.pl.

Tagi: Onet, Monitor
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Medonet i ABCzdrowie na czele, MP.pl i Medme.pl w dół (TOP10 stron o zdrowiu)

26.10.2020 20:53

Wśród serwisów o tematyce zdrowotnej najwięcej użytkowników ma Medonet.pl, a najwięcej odsłon generuje ABCzdrowie.pl. Rok do roku podwoiła się odwiedzalność sekcji zdrowotnej Radiozet.pl, natomiast duże spadki zanotowały MP.pl i Medme.pl.

Tagi: Onet
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jarosław Kuźniar o swoich biznesach: gdyby nie agencja, Goforworld już by nie istniało

24.10.2020 22:55

Goforworld  to biznes, który będzie miał za chwilę 10 lat. Myśmy byli na początku roku w jego najlepszym momencie. Mogłem spokojnie powiedzieć, że już nie muszę w niego inwestować. I nagle wszystko trafił szlag - mówi Wirtualnemedia.pl Jarosław Kuźniar. Założyciel agencji Kuźniar Media i studia Voice House opowiada o swoich przedsięwzięciach po odejściu z Onetu.

Tagi: OCZ, Onet
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Naszemiasto.pl liderem serwisów regionalnych, mocno w górę Onet i WP, w dół SE.pl (TOP10)

22.10.2020 20:51

Wśród serwisów z informacjami regionalnymi i lokalnymi zdecydowanym liderem pozostaje Naszemiasto.pl. Rok do roku mocno zwiększyła się odwiedzalność sekcji regionalnych Onetu i WP.pl, natomiast spadki zanotowały analogiczny dział SE.pl i Trojmiasto.pl.

Tagi: Onet, NAS
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Serwisy informacyjno-publicystyczne: Onet wyprzedził WP, Fakt.pl przed Radiozet.pl (TOP10)

17.10.2020 22:25

Wśród stron z informacjami i publicystyką ogólną na pozycję lidera awansował Onet, wyprzedzając WP.pl. o2.pl ma więcej użytkowników niż TVN24.pl, a Fakt.pl niż Radiozet.pl. Mocno wzrosła odwiedzalność Polsatnews.pl i Wyborcza.pl.

Tagi: TVN, Onet, Polsat
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Onet przeprosił za mylną informację, że Piotr Gliński zachorował na koronawirusa

16.10.2020 20:56

Portal Onet.pl (Ringier Axel Springer Polska) w środę po południu zamieścił informację o tym, że wicepremier Piotr Gliński zaraził się koronawirusem. Polityk przebywa na kwarantannie, ale nie ma zdiagnozowanej choroby. W odpowiedzi na Twitterze nazwał tekst Onetu „nikczemnością”, a dziennikarzy portalu „hienami”. Onet przeprosił i zmienił tekst, a minister Gliński skasował swój wpis.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami