Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Polsat  RSS
Ipla i programy Polsatu znikają z platformy Vod.pl. „Zakończyła się umowa”

12.01.2021 20:43

Z należącego do Ringier Axel Springer Polska serwisu Vod.pl zostały wycofane treści przez stację Polsat oraz platformę Ipla. Obie strony wyjaśniają, że umowa została zakończona za porozumieniem stron.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Interia oferuje możliwość czytania newsów w skrzynce pocztowej

12.01.2021 20:42

Od poniedziałku, 11 stycznia serwis Interia.pl (Grupa Cyfrowy Polsat) wprowadził możliwość czytania treści z portalu bezpośrednio w skrzynce pocztowej ich użytkowników.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Zarząd Netii o cenie w wezwaniu Cyfrowego Polsatu

12.01.2021 18:13

Cena w wezwaniu mieści się w zakresie cen odpowiadających wartości godziwej spółki, ale zarząd nie jest w stanie ocenić w dalszym zakresie wpływu wezwania na interes spółki – tak zarząd Netii ocenia ogłoszone tuż przed świętami wezwanie Cyfrowego Polsatu do sprzedaży akcji spółki.

Źródło: www.wnp.pl

Imperatory WP 2020 – zagłosuj i wygraj 5 tys. zł! Masz czas do 15 stycznia

12.01.2021 3:51

Najważniejsze trendy, genialne produkty, przełomowe technologie. Imperatory WP 2020 to plebiscyt, podsumowujący miniony rok w świecie technologii. Swoje propozycje przedstawiają czołowi eksperci z branży, ale decydujący głos należy do Czytelników i Widzów Wirtualnej Polski. Skąd w ogóle pomysł na podsumowanie tego, co najważniejsze w świecie technologii? Wbrew pozorom nie jest on nowy. I nie&...

Źródło: feedproxy.google.com

Polska za mało inwestuje w energetykę i telekomunikację

09.01.2021 7:30

Polska za mało inwestuje w energetykę i telekomunikację - wynika z analizy opublikowanej przez Polski Instytut Ekonomiczny. Według ekspertów problemem są też stosunkowo niskie nakłady na koleje wysokiej prędkości.

Źródło: www.wnp.pl

Cyberprzestępcy w rękach policji: 28 osób w areszcie, 60 z zarzutami. Chodzi m.in. o haking

08.01.2021 11:48

Cyberprzestępców nie zawsze da się łatwo namierzyć, ale kolejna akcja policji pokazuje, że jest to możliwe, a w niektórych przypadkach pozwala "za jednym zamachem" zatrzymać kilka osób różnych profesji. Dzięki działalności policjantów z Katowic, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, a ponadto CBŚP i KSP oraz współpracy z CERT Polska, udało się ostatnio tymczasowo aresztować 28 osób, a 60&...

Źródło: feedproxy.google.com

Zarobki w Polsce w dobie pandemii: w górę e-commerce i digital marketing, spadki w gastronomii, hotelarstwie i retailu

07.01.2021 20:51

Aż 62 proc. pracowników branży HoReCa (hotelarstwo i gastronomia) otrzymało w 2020 roku niższe wynagrodzenie. Spadki płac mocno dotknęły również handel detaliczny i produkcję seryjną - wynika z raportu firmy rekrutacyjnej Devire. Pandemicznemu kryzysowi płacowemu opierają się za to branże IT, budownictwo i nieruchomości oraz e-commerce i digital marketing.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Łukasz Maziewski przeszedł z „Super Expressu” do Wirtualnej Polski

05.01.2021 20:33

Dziennikarz Łukasz Maziewski, który z końcem ub.r. pożegnał się z „Super Expressem”, dołączył do redakcji Wirtualnej Polski. Wcześniej pracował m.in. w „Fakcie”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Fałszywe SMS-y "od PGE". Ktoś wykorzystuje markę i wzywa do zapłaty

05.01.2021 16:39

Jeśli na twój smartfon przyszedł ostatnio SMS "od PGE", musisz mieć się na baczności. Jak ostrzega CyberRescue, ktoś podszywa się pod Polską Grupę Energetyczną i wykorzystuje jej wizerunek, by oszukać innych. Rozsyła fałszywe wiadomości, sugerując konieczność zapłaty, choć w rzeczywistości dąży do przejęcia danych do konta bankowego ofiary i kradzieży pieniędzy. Badacze&...

Źródło: feedproxy.google.com

CGM.pl ze wsparciem technologicznym od Bang & Olufsen Polska

05.01.2021 15:20

Produkująca systemy audio firma Bang & Olufsen Polska została partnerem technologicznym serwisu muzycznego CGM.pl.

Tagi: Polsat, IEM, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami