Hopaj
Wiadomości z tagiem Polska  RSS
Sieć Bricomarché zwiększy liczbę Bricomatów. Automaty przy każdym sklepie do końca 2021 roku

02.12.2020 20:39

Sieć sklepów Bricomarché zapowiedziała, że do końca 2021 przy każdym z jej sklepów w Polsce będą funkcjonowały Bricomaty pozwalające na odbiór zakupionych  produktów w dowolnej porze. Według firmy Bricomaty są atrakcyjne dla 80 proc. klientów sieci.

Tagi: Polsat, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rewolucyjne podejście do wydawania muzyki

01.12.2020 20:34

MUGO wprowadziło polski rynek muzyczny na wyższy poziom. Już ponad 1000 artystów korzysta z wydawcy nowej generacji. Lata doświadczeń MyMusic pozwoliły największemu niezależnemu labelowi w Polsce zaoferować muzykom i menadżerom projekt innowacyjny nie tylko w Polsce, ale i w skali Europy. Jednym z najistotniejszych obszarów w ofercie MUGO jest dostęp do komunikacji z dziennikarzami i do licznych kanałów marketingowych.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Alina Czyżewska i Wojciech Szot w Resecie Obywatelskim

01.12.2020 20:00

Do redakcji internetowego medium Reset Obywatelski dołączyli Alina Czyżewska, aktorka i aktywistka "Watchdog Polska" oraz Wojciech Szot, dziennikarz, recenzent literacki i autor wydanej niedawno książki “Panna doktór Sadowska”.

Tagi: ESET, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Nauka i innowacje bez granic. Porozumienie NCBR-NAWA

01.12.2020 15:27

Podejmowanie działań na rzecz umiędzynarodowienia oraz promocji nauki, innowacji i polskich jednostek naukowych przewiduje porozumienie o współpracy zawarte przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) oraz Narodową Agencję Wymiany Akademickiej (NAWA).

Źródło: www.wnp.pl

"Ranczo", "Cicha noc", nowy film z Wieniawą i Rozbickim w grudniu w serwisie Netflix

30.11.2020 20:42

W połowie grudnia na Netfliksie pojawi się 10. sezonów kultowego serialu TVP "Ranczo". To nie jedyna polska produkcja, która w ostatnim miesiącu roku trafi do biblioteki serwisu streamingowego. Pod koniec miesiąca w serwisie pojawi się film z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim w rolach głównych - "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Obok rodzimych tytułów, na platformie pojawi się wiele innych nowości, w tym produkcje świąteczne czy nowe sezony znanych seriali.

Tagi: Netflix, EA, Polska, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska rozstaje się z Markiem Kacprzakiem

27.11.2020 21:28

Dziennikarz Marek Kacprzak, prowadzący programy „Tłit”, „Money. To się liczy” i „Newsroom” w Wirtualnej Polsce, kończy współpracę z redakcją. To decyzja kierownictwa portalu - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Awarie w UPC Polska. Klienci się skarżą, a na infolinii nikt nie odpowiada

27.11.2020 21:05

Nauka zdalna, praca zdalna, Polacy - podobnie jak cały świat – większość życia spędzają teraz w internecie. Przeciążenie sieci może być w obecnych czasach normą, jednak problemy z łączem internetowym szczególnie dotykają wybranych operatorów. Sami doświadczyliśmy tego w redakcji z jednym z operatorów - z UPC Polska.

Tagi: NEC, Opera, UPC, Polska
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Biedronka z "Gangiem Fajniaków" najpopularniejsza na polskim YouTube w październiku

27.11.2020 20:46

Reklama akcji lojalnościowej Biedronki "Gang Fajniaków" po raz kolejny znalazła się na szczycie zestawienia YouTube Ads Leaderboard. W październiku wyprzedziła spoty x-kom, Xiaomi Polska, Samsung Polska i Allegro.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Polska stocznia zamontuje napęd hybrydowy na norweskim statku

26.11.2020 20:10

Po trzydniowym rejsie z norweskiego Larvik do Szczecina zawinął drobnicowiec Hagland Capitan. W Morskiej Stoczni Remontowej Gryfia przechodzi on remont. W jego czasie statek otrzyma napęd hybrydowy. To pierwszy tego typu projekt w historii żeglugi bliskiego zasięgu.

Tagi: API, HIS, OCZ, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Globalny rynek danych to horrendalne kwoty. Polska w połowie stawki

26.11.2020 14:30

Mimo trwającej pandemii, w 2020 roku firmy na całym świecie przeznaczą rekordową kwotę ponad 41 mld dolarów na cyfrowe informacje - wynika z analizy polskiej firmy Cloud Technologies. Warszawska spółka big data opublikowała trzecią edycję raportu Global Data Market Size 2017-2021, który analizuje wielkość globalnej sprzedaży danych.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami