Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Promocja  RSS
Huawei pokaże trzy laptopy, a w marcu nowego Kirina, telewizory, tablet i telefon

13.01.2021 0:29


Huawei MateBook
Huawei szykuje premiery swoich nowych urządzeń. Pierwsze trzy będą miały miejsce już dzisiaj, natomiast w marcu przyjdzie pora na drugą turę. Najpierw zobaczymy nowe laptopy.
Huawei nie zamierza zajmować się jedynie swoim konfliktem z obecną (jeszcze) administracją prezydenta USA. Chińska marka już dzisiaj pokaże aż trzy nowe laptopy Huawei MateBook. Premiera nie będzie jednak miała absolutnie nic wspólnego z trwającymi obecnie amerykańskimi targami CES. Na pewno możemy się spodziewać nowych MateBooków X oraz X Pro. Możliwe, że pojawi się też następca modelu 13 lub 14.  W przeciwieństwie do segmentu smartfonów, w kwestii elektroniki noszonej i laptopów amerykańskie sankcje nie spowodowały żadnych problemów. Microsoft został nawet pierwszą firmą ze zgodą na handel z Huaweiem.
Jednocześnie Chińczycy najprawdopodobniej potwierdzą, że pracują też nad kilkoma nowymi urządzeniami. Niektóre przecieki mówią, że od razu je zaprezentują, nie wydaje się to być jednak zbyt prawdopodobne. Najpewniej w marcu zobaczymy nowy układ Kirin 820E. Okazuje się, że do śmierci Kirinów jeszcze nie doszło. Możemy się też spodziewać nowych produktów z segmentu inteligentnych telewizorów. Zadebiutuje też nowy tablet i nowy składany Mate X. 
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Santander Consumer Bank: Polacy coraz mniej chętni na udział w poświątecznych wyprzedażach

12.01.2021 15:03


Santander Consumer Bank Polacy poświąteczne wyprzedaże
Santander Consumer Bank zapytał Polaków, czy wezmą udział w poświątecznych wyprzedażach, które potrwają do końca stycznia tego roku. Pandemia COVID-19 sprawiła, że mieszkańcy naszego kraju podchodzą do takich okazji z mniejszym entuzjazmem i tylko 27% ankietowanych wyraziło chęć szukania zimowych obniżek cen.
Jak co roku, po świętach Bożego Narodzenia rozpoczyna się okres wyprzedaży, trwający nawet do końca stycznia. W związku z pandemią koronawirusa i spowodowanymi nią obostrzeniami, tegoroczny sezon nie będzie wyglądał tak samo jak w poprzednich latach. Po krótkiej przerwie świątecznej wróciły ograniczenia w handlu, według których do 17 stycznia na terenie galerii handlowych może działać tylko część sklepów, w tym między innymi meblowe, budowlane oraz drogerie, księgarnie czy apteki. Jednak, jak wynika z badania Santander Consumer Banku, większość z nas i tak nie planuje brać udziału w tegorocznym polowaniu na promocję, bez względu na ograniczenia.
 
 
Według najnowszej edycji raportu „Polaków portfel własny – zakupy w dobie pandemii”, w tym roku okazji zamierza szukać jedynie 27% z nas, w tym 18% w sklepach stacjonarnych, o ile obecne obostrzenia zostaną zniesione zgodnie z planem. Tegorocznymi wyprzedażami najbardziej zainteresowane są kobiety (32% w porównaniu do 22% mężczyzn), mieszkańcy metropolii (40%) oraz osoby z wyższym wykształceniem (40%), które na ogół zarabiają więcej i mogą pozwolić sobie na dodatkowe wydatki nawet w obecnym trudniejszym okresie.
Santander Consumer Bank Polacy poświąteczne wyprzedaże procenty1
Czego Polacy szukają na wyprzedażach? Według ankietowanych przez Santander Consumer Bank, przede wszystkim ubrań i butów. Tę odpowiedź wskazała aż połowa badanych, z czego najwięcej kobiet (63%). Panowie są zdecydowanie bardziej zainteresowani sprzętem RTV i AGD, w obu przypadkach sięgnąłby po nie co czwarty z nich (kolejno 27% i 25%). Wysoko znalazły się również laptopy i komputery, którymi na wyprzedażach najbardziej zainteresowane jest najmłodsze pokolenie 18-29 latków (29%). Wbrew temu, czego można by się było spodziewać, ta grupa wiekowa jest również najbardziej zainteresowana kupowaniem książek. Na promocjach szuka ich niemal co piąta osoba przed trzydziestką (19%). Tuż za nimi znajdują się seniorzy powyżej 70-tego roku życia (18%).
Santander Consumer Bank Polacy poświąteczne wyprzedaże procenty2

Na wyprzedaże z kartą kredytową


Santander Consumer Bank zapytał również Polaków, w jaki sposób przygotowują się do wyprzedaży. Co piąty z nas wcześniej przeznacza sobie na nie odpowiednią kwotę, której nie przekracza (22%). Takie podejście jest częstsze u kobiet niż u mężczyzn (odpowiednio 25% i 19%). Równie popularnym sposobem na przetrwanie sezonu promocji z małą szkodą dla portfela jest oszczędzanie z wyprzedzeniem, które wskazało 19% badanych. Co trzeci z nas wykorzystuje prezenty gwiazdkowe, takie jak bony czy gotówkę (29%). Najczęściej robią tak najmłodsi ankietowani w przedziale 18-29 lat, co pewnie wiąże się z tym, że część z nich z racji wieku nie osiąga jeszcze znacznych dochodów (48%).
Popularnym wyjściem jest również korzystanie z pomocy karty kredytowej, po którą w sezonie promocji sięga co dziesiąty z nas (13%). To rozwiązanie jest zwłaszcza lubiane przez kobiety (16%), osoby z wyższym wykształceniem (21%) i, co ciekawe, zarabiające ponad 5 tys. zł. (23%). Chociaż sięga po nią także co dziesiąta osoba z najniższymi dochodami nie przekraczającymi 2 tys. zł (10%).
Choć ze względu na sytuację epidemiczną tegoroczny okres wyprzedaży poświątecznych wygląda inaczej niż w poprzednich latach, nadal niemal jedna trzecia z nas deklaruje, że zamierza nabyć w tym okresie nowe produkty. Z naszego raportu wynika, że w tym roku Polacy podchodzą do wydatków bardziej powściągliwie i odpowiedzialnie, co nie oznacza oczywiście, że nie zależy im na znalezieniu ciekawych okazji i promocji.

 – powiedział Arkadiusz Panek Dyrektor Ds. Rozwoju Produktów z Santander Consumer Banku
Ogólnopolskie badanie, na potrzeby raportu “Polaków portfel własny – zakupy w dobie pandemii” przeprowadzone zostało na zlecenie Santander Consumer Banku w ankiecie telefonicznej, przeprowadzonej przez Instytut IBRiS pod koniec listopada 2020 roku. W badaniu udział wzięła 1000-osobowa reprezentatywna grupa dorosłych Polaków.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Styczniowe promocje Oppo: Telefony Reno4 oraz zegarek taniej nawet o 300 zł

11.01.2021 16:58


Oppo promocje styczeń Reno4 watch
Marka Oppo przygotowała nowe promocje na styczeń 2021 roku, w ramach których taniej można kupić wybrane smartfony z serii Reno4 oraz zegarek Oppo Watch. Na każdym z przecenionych produktów można zaoszczędzić nawet do 300 zł. W drodze są też kolejne atrakcje.
Sposoby rozpoczęcia nowego roku bywają różne. Jedni dynamicznie szykują listę postanowień, inni ze spokojem oddają się lenistwu. Niezależnie jednak od obranego podejścia, warto poświęcić chwilę i rzucić okiem na witryny sklepów. Właśnie rozpoczęły się na przykład przeceny smartfonów i smartwatchy marki Oppo.
W ofercie znalazł się między innymi smartfon Oppo Reno4 Pro 5G z bardzo szybkim ładowaniem SuperVOOC 2.0 65 W. Producent chwali swój wytwór również za lekkość i smukłość oraz znakomite aparaty. Z kolei Oppo Watch zapewnia szerokie możliwości dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.
Kup teraz - zapłać później
od 1899,00 zł na ceneo

 
 

Rabaty do złapania


Osoby zainteresowane wprowadzoną zaledwie kilka miesięcy temu do sprzedaży serią Reno4 mogą mieć powody do lekkiego zadowolenia. Oppo Reno4 Pro 5G kosztuje teraz 2999 zł, czyli o 300 zł mniej. Natomiast Reno4 Lite można kupić już za 1399 zł (obniżka o 200 zł). Promocją został objęty również smartfon Oppo Reno4 Z 5G, za który aktualnie klienci zapłacą 1699 zł (mniej o 100 zł). Urządzenia w niższych cenach można nabyć do 17 stycznia 2021 roku z wyjątkiem Reno4 Lite, którego promocja będzie trwać do 24 stycznia.
Kup teraz - zapłać później
od 1399,00 zł na ceneo

Kup teraz - zapłać później
od 1648,00 zł na ceneo

 
Od 11 do 24 stycznia tego roku trwa akcja promocyjna na smartwatche. W jej można kupić zegarek Oppo Watch 46 mm oraz Oppo Watch 41 mm w wersji Wi-Fi taniej o 200 zł, za odpowiednio 1099 zł i 799 zł. Promocją został objęty ponadto najnowszy Oppo Watch 46 mm w wariancie LTE, który niedawno zadebiutował na rynku. Można go teraz kupić za 1399 zł, zamiast 1499 zł.
Wszystkie oferty obowiązują w największych sieciach detalicznych oraz strefie marki Oppo na Allegro.

Kolejna promocja już za tydzień


Od 18 do 31 stycznia 2021 roku będzie można zgarnąć kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakup w cenie 1699 zł lub (4+128) w cenie 999 zł. Obniżka zostanie przydzielona na podstawie kodu rabatowego. Szczegóły promocji mają być dostępne u poszczególnych partnerów marki Oppo.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Microsoft pokazał czerwony kontroler do Xboxa. Sprzedaż ruszy w lutym

11.01.2021 16:28


Microsoft Xbox kontroler czerwony
Firma Microsoft zaprezentowała bezprzewodowy kontroler do najnowszych Xboxów w kolorze czerwonym - Pulse Red. Urządzenie trafi do sprzedaży w lutym, a teraz jego czarna i biała wersja jest tańsza o 40 zł.
11 stycznia 2021 roku Microsoft zaprezentował ogniście gorący pad Xbox Wireless Controller – Pulse Red. Sprzęt ten można bezprzewodowo podłączyć do jednej z najnowszych konsol amerykańskiego giganta, Xboxa Series X lub Xboxa Series S, a także do komputerów z systemem Windows 10 i urządzeń mobilnych. Do sprzedaży nowy kontroler trafi 9 lutego tego roku na większości rynków, w tym także w Polsce. Sprzedaż w Chinach ruszy już jutro (12 stycznia). Sugerowana cena detaliczna to 269 zł.
 
 
Pulse Red wyróżnia się żywą czerwoną kolorystyką, tyłem o białej barwie, wnosząc tę samą "uderzającą energię", co zaprezentowany w listopadzie Shock Blue.
Microsoft Xbox kontroler czerwony przód tył

Za czerń i biel zapłacimy mniej


Osoby, którym nie chce się czekać lub wolą bardziej stonowane kolory, mogą do 22 stycznia tego roku kupić ten sam kontroler, ale w kolorze czarnym lub białym, taniej o 40 zł. Oferta jest dostępna u partnerów handlowych firmy Microsoft.
Microsoft Xbox kontroler promocja
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Styczniowe promocje Oppo: Telefony Reno4 oraz zegarek taniej nawet o 300 zł

11.01.2021 15:55


Oppo promocje styczeń Reno4 watch
Marka Oppo przygotowała nowe promocje na styczeń 2021 roku, w ramach których taniej można kupić wybrane smartfony z serii Reno4 oraz zegarek Oppo Watch. Na każdym z przecenionych produktów można zaoszczędzić nawet do 300 zł. W drodze są też kolejne atrakcje.
Sposoby rozpoczęcia nowego roku bywają różne. Jedni dynamicznie szykują listę postanowień, inni ze spokojem oddają się lenistwu. Niezależnie jednak od obranego podejścia, warto poświęcić chwilę i rzucić okiem na witryny sklepów. Właśnie rozpoczęły się na przykład przeceny smartfonów i smartwatchy marki Oppo.
W ofercie znalazł się między innymi smartfon Oppo Reno4 Pro 5G z bardzo szybkim ładowaniem SuperVOOC 2.0 65 W. Producent chwali swój wytwór również za lekkość i smukłość oraz znakomite aparaty. Z kolei Oppo Watch zapewnia szerokie możliwości dbania o zdrowie i kondycję fizyczną.
Kup teraz - zapłać później
od 1899,00 zł na ceneo

 
 

Rabaty do złapania


Osoby zainteresowane wprowadzoną zaledwie kilka miesięcy temu do sprzedaży serią Reno4 mogą mieć powody do lekkiego zadowolenia. Oppo Reno4 Pro 5G kosztuje teraz 2999 zł, czyli o 300 zł mniej. Natomiast Reno4 Lite można kupić już za 1399 zł (obniżka o 200 zł). Promocją został objęty również smartfon Oppo Reno4 Z 5G, za który aktualnie klienci zapłacą 1699 zł (mniej o 100 zł). Urządzenia w niższych cenach można nabyć do 17 stycznia 2021 roku z wyjątkiem Reno4 Lite, którego promocja będzie trwać do 24 stycznia.
Kup teraz - zapłać później
od 1399,00 zł na ceneo

Kup teraz - zapłać później
od 1648,00 zł na ceneo

 
Od 11 do 24 stycznia tego roku trwa akcja promocyjna na smartwatche. W jej można kupić zegarek Oppo Watch 46 mm oraz Oppo Watch 41 mm w wersji Wi-Fi taniej o 200 zł, za odpowiednio 1099 zł i 799 zł. Promocją został objęty ponadto najnowszy Oppo Watch 46 mm w wariancie LTE, który niedawno zadebiutował na rynku. Można go teraz kupić za 1399 zł, zamiast 1499 zł.
Wszystkie oferty obowiązują w największych sieciach detalicznych oraz strefie marki Oppo na Allegro.

Kolejna promocja już za tydzień


Od 18 do 31 stycznia 2021 roku będzie można zgarnąć kartę podarunkową o wartości 100 zł na zakup w cenie 1699 zł lub (4+128) w cenie 999 zł. Obniżka zostanie przydzielona na podstawie kodu rabatowego. Szczegóły promocji mają być dostępne u poszczególnych partnerów marki Oppo.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

nju mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich klientów

08.01.2021 15:43


nju mobile: darmowe 10 GB dla wszystkich klientów
Wczoraj Orange ogłosił, że daje wszystkim swoim klientom darmowy pakiet 10 GB. Promocja nie dotyczyła jednak oferty nju mobile, ale operator obiecał, że wkrótce coś zaoferuje również i tu. Tak się też stało – w nju można dostać darmowe 10 giga.
Nju daje w prezencie pakiet 10 GB do wykorzystania jeszcze w ferie lub na późniejszy czas. Promocja skierowana jest do wszystkich klientów oferty nju na abonament oraz nju na kartę. Otrzymane GB można wykorzystać przez 30 dni od momentu ich włączenia. 
Aby otrzymać pakiet, należy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści PAKIET10GB pod numer 80955. Aktywacja paczki nastąpi w ciągu 24 godzin od przyjęcia zlecenia włączenia i zostanie potwierdzona SMS-em.
Promocja ważna jest do 31 stycznia 2021 r. Darmowy pakiet można wykorzystać na terenie Polski. Abonent może skorzystać z promocji jeden raz dla każdego numeru nju, ale klienci, którzy kupią ofertę „w parze”, będą mogli włączyć bonus na każdym numerze i otrzymają 2x 10 GB. 
 
Pakiet wykorzystywany jest w pierwszej kolejności przed pakietami Internetu dostępnymi w ofercie, z której korzysta abonent oraz przed środkami aktywowanymi na podstawie innych promocji. Bezpłatna paczka sumuje się z gigabajtami z promocji:
  • kup nju i odbierz 50 GB w nju na abonament,
  • 10 GB na start w ofercie na kartę.

Informacje o promocji znajdują się na stronie https://www.njumobile.pl/oferta/10gb-w-prezencie oraz w regulaminie poniżej:

Dla przypomnienia – wczoraj Orange przygotował darmowy pakiet 10 GB, hity kinowe w Środy z Orange na VOD za złotówkę oraz 44 filmy familijne w niższych cenach. Oferta skierowana została do wszystkich klientów indywidualnych i biznesowych Orange, klientów korzystający z ofert na kartę oraz Orange Flex.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Głuchy Telefon 2020 Czytelników TELEPOLIS.PL

08.01.2021 0:03


Głuchy Telefon 2020Czytelnicy TELEPOLIS.PL przyznali drogą głosowania Głuchy Telefon 2020. Do nagrody głównej nominować można było jednego spośród ośmiu kandydatów wskazanych przez redakcję serwisu.


W ramach 16. edycji Głuchych Telefonów wyłoniliśmy ośmiu zwycięzców w kategoriach Prepaid roku, Promocja roku, Smartfon roku, Usługa roku, Marka roku, Wydarzenie roku, Człowiek roku i Wypowiedź roku. Dla przypomnienia nagrodę przyznajemy za największe wpadki i absurdy w świecie telekomunikacji. 
Oprócz tego przyznaliśmy liczne wyróżnienia, m.in. , czy śmieszkowanie rzecznika Orange z 5G 2100 MHz na DSS... a potem uruchomienie takiego w Orange.

 Czytelników TELEPOLIS.PL wędruje do...


W szesnastej edycji plebiscytu Głuche Telefony lider absolutnie odciął się od kolejnych miejsc. Mowa o T-Mobile Polska, który za sprawą oferty Heyah 01 . Tym sposobem operator otrzymał co czwarty głos naszych Czytelników (26%).
Heyah 01 i T-Mobile Polska - Głuchy Telefon Czytelników
Chociaż "hajs się zgadzał", to już działanie oferty i obsługa klienta były jednym wielkim absurdem. Brak LTE, brak sposobu na jego włączenie, problemy z ucieczką z oferty... w tym nawet dalsze pobieranie opłat, pomimo zakończenia świadczenia usług. A już aktywność numeru w 2 sieciach po jego przeniesieniu do konkurencji jasno pokazała, że czasem zdarzają się rzeczy z pozoru niemożliwe.
Na drugim miejscu uplasował się w kategorii Wypowiedź roku Marek Zagórski (18% głosów), któremu zamarzył się urzędowy dostęp do pornografii. Miejsca 3. i 4. różniły się minimalną liczbą głosów. Na podium stanęli Play, T-Mobile i Orange za namiastkę 5G opartego na technologii DSS, w praktyce często wolniejszego od ich własnego LTE (Usługa roku, 15% głosów). Natomiast tuż za podium, z nominacją w kategorii Człowiek roku, uplasował się Piotr Mieczkowski z Digital Poland, który postanowił siłą ocenzurować Internet (14% głosów).
[ANKIETA:1251]

Rok temu Czytelnicy nagrodzili sieć Play i jej "5G Ready"


W nic nie było w stanie dorównać Play w kategorii Marka Roku. Z jego 5G Ready konkurować mogła jedynie wypowiedź prezesa Play, o gotowości Polaków na podwyżki cen usług mobilnych. Zajęła ona drugie miejsce. Ostatni na podium był T-Mobile, który w 2019 roku postanowił uśmiercić najlepszą ze swoich ofert - nielimitowany internet domowy.
Na koniec dziękujemy Czytelnikom za oddane głosy. Bez Was ten plebiscyt nie mógłby trwać ;-).

Źródło: www.telepolis.pl

Orange daje na ferie 10 GB internetu, filmy za złotówkę i zaprasza na warsztaty

07.01.2021 13:16


Orange daje na ferie 10 GB internetu, filmy za złotówkę i zaprasza na warsztaty
Orange przygotował dla wszystkich swoich klientów darmowy pakiet 10 GB, hity kinowe w Środy z Orange na VOD za złotówkę oraz 44 filmy familijne w niższych cenach. Operator zaprasza także na kreatywne warsztaty prowadzone przez FabLab Twarda powered by Orange.

Jak aktywować pakiet 10 GB w Orange?


Wystarczy do 31 stycznia 2021 r. wysłać SMS o treści PAKIET10GB pod bezpłatny numer 80820 i cieszyć się dodatkowymi gigabajtami przez 30 dni. Pakiet jest ważny na terenie Polski. 
Z promocji mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni i biznesowi Orange, klienci korzystający z ofert na kartę oraz Orange Flex. Użytkownicy Flex, otrzymają dodatkowe GB, wpisując PAKIET10GB w aplikacji, w zakładce Kody promocyjne. Wkrótce pojawi się również promocja dla klientów nju.
 

Rozrywka na ferie z Telewizją Orange


W Orange trwa też promocja kinowa w ofercie VOD w Telewizji Orange. W każdą środę wybrane filmy na VOD kosztują 1 złoty. Do wyboru jest 10 hitów, dostępnych na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange TV Go. W najbliższą Środę z Orange na VOD dostępne będą m.in. takie tytuły jak: „Inicjacja”, „Miasto mafii” czy „Michael Clayton”.  
Każdy film można oglądać dowolną liczbę razy przez 48 godzin od momentu wypożyczenia, a co najważniejsze bez żadnych przerw na reklamy. 
 
Pakiet będą mogli aktywować klienci postpaid B2C oraz B2B, prepaid oraz Orange Flex. Opłata za film zostanie dopisana do faktury od Orange.
Do 31 stycznia 2021 r. w Orange VOD na dekoderach Telewizji Orange oraz w aplikacji Orange Tv Go dostępne są także 44 filmy familijne w niższych cenach. Dzieci na pewno chętnie obejrzą takie produkcje jak „Coco”, „Księga dżungli”, „Zwierzogród”, „Toy Story 3”, „Auta 3” czy „W głowie się nie mieści”. Pełna lista filmów znajduje się stronie głównej VOD, po uruchomieniu dekodera, w zakładce „Ferie z Twojej bajki”.
 

Warsztaty online w domu 


W kreatywnym spędzeniu czasu mogą pomóc zimowe warsztaty dla dzieci organizowane w czasie ferii przez FabLab Twarda powered by Orange, Fundację Orange oraz stowarzyszenie Robisz.to. 

Warsztaty online przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych w wieku od 10 do 14 lat. Prowadzone są na platformie Zoom od poniedziałku do piątku o godzinie 10.00 pod linkiem https://us02web.zoom.us/j/86997892430.
Podczas zabawy potrzebne będzie to, co w domu znajdzie się bez problemu: karton, nożyczki, klej. Dzieci pracują samodzielnie, a komputer jest jedynie narzędziem, pozwalającym słyszeć się i widzieć. W kolejnych dniach uczestnicy zajęć wykonają teatr cieni, własną grę planszową albo zeszyt zrobiony metodą japońską.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Oferta tygodnia w Orange: Motorola moto e6 play w niższej cenie

31.12.2020 11:23


Oferta tygodnia w Orange: Motorola moto e6 play w niższej cenie
Na koniec roku Orange sypnął promocjami i obniżkami, obniżając ceny wielu smartfonów. Mimo tego operatorowi udało się przygotować kolejną ofertę, dodając do listy przecenionych telefonów jeszcze jeden model – Motorola moto e6 play.
Na tle telefonów we wciąż trwającej wielkiej wyprzedaży w Orange, gdzie nie brakuje topowych modeli, ta propozycja może się wydawać nieco skromniejsza, ale to również ciekawy wybór dla mniej wymagających użytkowników. 
 
W ofercie tygodnia w Orange telefon Motorola moto e6 play można kupić – przez najbliższe 7 dni – taniej o około 72 złotych. Oferta obejmuje Plany Mobilne (45, 55, 75), jak również każdy z pakietów Orange Love (Mini, Standard, Extra czy Premium). Dotyczy to nowych, jak i obecnych klientów Orange. I tak, decydując się na Plan Mobilny 45 za telefon, zapłacimy 16 zł w 24 ratach, bez dodatkowej opłaty na start, co da 384 zł. W wyższych planach bilans cenowy jest oczywiście jeszcze korzystniejszy.
Oferta tygodnia w Orange: Motorola moto e6 play w niższej cenie

Motorola moto e6 play – najważniejsze dane


Motorola moto e6 play to telefon klasy low-end. Wyposażony jest w 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 720 x 1440 pikseli. Na ramce nad ekranem znajduje się aparat fotograficzny o rozdzielczości 5 Mpix (f/2,2). Z tyłu ulokowany jest pojedynczy aparat o rozdzielczości 13 Mpix (f/2,2).
Sercem tego modelu jest układ MediaTek MT6739. Do tego użytkownik otrzymuje 2 GB RAM-u i 32 GB pamięci wewnętrznej, rozszerzalnej o dodatkowe 256 GB za pomocą kart microSD. Energię dostarcza akumulator o pojemności 3000 mAh.
Kup teraz - zapłać później
od 425,00 zł na ceneo

 
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

"W Wielkiej Brytanii jak w domu" - ważna informacja dla klientów Plusa i Plusha

28.12.2020 12:38„Roam like at home" oznacza, że po Brexicie użytkownicy wymienionych sieci będą mogli nadal korzystać z usług tak, jakby Wielka Brytania znajdowała się w Unii Europejskiej. A czy są jakieś wyjątki od tej zasady?Od 1 stycznia 2021 roku wchodzi w życie nowa promocja dla klientów Plusa oraz Plusha - „W Wielkiej Brytanii jak w domu”. Pobyt na terenie tego kraju będzie traktowany tak samo, jak w państwach Unii Europejskiej. Oznacza to, że klienci zapłacą tyle samo co do tej pory za korzystanie z połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów i za usługi transmisji danych w ramach przyznanych pakietów roamingowych. Wprowadzenie promocji oznacza, że osoby korzystające w Polsce z połączeń głosowych czy SMS-ów bez limitu skorzystają z nich również w roamingu na terenie Wielkiej Brytanii, natomiast klienci bez pakietów za wszystkie usługi będą ponosićopłaty zgodnie z dotychczasowymi warunkami.
W przypadku usług transmisji danych, każdy abonent, który w kraju posiada w ramach oferty pakiet internetowy, może w Wielkiej Brytanii korzystać z jego części w takiej samej wielkości, jak jest to określone dla roamingu w UE. Pozostają w mocy zasady Polityki Uczciwego Korzystania, jak ma to miejsce w przypadku roamingu na terenie Unii Europejskiej. Klienci Plusa zapłacą również tyle samo co przed 1 stycznia 2021 r. za międzynarodowe połączenia i wiadomości SMS z Polski do Wielkiej Brytanii. Promocja zostaje wprowadzona dla wszystkich Klientów Plusa i Plusha korzystających z roamingu lub połączeń międzynarodowych w ofertach abonamentowych, mix oraz na kartę (prepaid). Szczegółowe informacje dotyczące zasad roamingu na terenie Wielkiej Brytanii można znaleźć w regulaminie promocji na stronie www.plus.pl.


 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl