Prointegra
Wiadomości z tagiem Rząd  RSS
Polska kablówka ma zrekompensować klientom podwyżki abonamentu

28.10.2020 11:59

UPC Polska ma zrekompensować klientom bezprawne podwyższenie wysokości abonamentu w 2015 r. - poinformował w środę, 28 października Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Operator UPC zobowiązał się do udzielenia rekompensaty - dodał Urząd.

Źródło: www.wnp.pl

Klawiatura to nie tylko QWERTY

28.10.2020 5:48


Nazwany od pierwszych sześciu liter w szeregu, układ klawiszy QWERTY jest obecnie najczęściej stosowanym rozwiązaniem na świecie. Choć znajdziemy go w większości urządzeń dostępnych na rynku, mało kto wie, że nie jest on układem gwarantującym najszybsze tempo pisania.

Źródło: nt.interia.pl

Premiera Cyberpunka 2077 przesunięta kolejny raz

27.10.2020 22:47

Zarząd CD Projekt poinformował we wtorek wieczorem, że premiera długo wyczekiwanej gry Cyberpunk 2077 odbędzie się dopiero 10 grudnia, a nie jak zapowiadano wcześniej 19 listopada. To już trzecie przesunięcie premiery tej gry.

Źródło: www.wnp.pl

Własny sklep internetowy krok po kroku: na co zwrócić uwagę?

27.10.2020 20:35

Rynek e-commerce staje się jedną z najprężniej rozwijających się branż w światowym biznesie. Nie inaczej jest również w Polsce. Rozwój sklepów internetowych to przy tym nie tylko szansa na bardziej satysfakcjonujące zakupy z perspektywy konsumentów, ale również interesująca perspektywa dla przedsiębiorców. Założenie własnego biznesu to bardzo kusząca perspektywa, zwłaszcza że na dobrą sprawę każdy może spróbować w nim swoich sił. Z drugiej strony to jednak skomplikowany proces, który wymaga sporej wiedzy i umiejętności. Warto uporządkować informacje, wykorzystując w tym celu darmowy e-book „Jak założyć własny sklep internetowy”.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Materiały z odzysku mają we wszystkich produktach

27.10.2020 15:38

Wszystkie konsumenckie urządzenia i akcesoria produkowane przez Google zawierają teraz materiały z recyklingu.

Tagi: Google, CES, Rząd
Źródło: www.wnp.pl

Chiny zrobią audyt przeglądarek mobilnych w walce z "chaosem informacyjnym"

27.10.2020 12:56

Chińskie organy ds. cyberbezpieczeństwa zapowiedziały, że przeprowadzą audyt przeglądarek mobilnych dostępnych na rynku. Jego celem ma być "uporządkowanie chaosu informacyjnego" i rozwiązanie problemów społecznych z nim związanych - informuje agencja Reutera.

Tagi: Rząd
Źródło: www.wnp.pl

Firma technologiczna pomoże PGNiG być bardziej zielonym

27.10.2020 12:23

Spółka Lerta wesprze Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo w poprawie efektywności energetyczną. Obie firmy stworzą wspólnie koncepcję platformy do monitoringu i systemowego zarządzania energią w budynkach biurowych centrali PGNiG w Warszawie. To kolejny z przykładów zacieśniania współpracy PGNiG z młodymi firmami technologicznymi.

Źródło: www.wnp.pl

​Surface Laptop Go trafił do Polski

27.10.2020 11:22


Ruszyła sprzedaż laptopa ​Surface Laptop Go w Polsce. Urządzenie jest dostępne w kolorze platynowym, z procesorem Intel Core i5 dziesiątej generacji występuje w dwóch konfiguracjach: 8 GB RAM i 128 GB lub 256 GB. przestrzeni dyskowej

Źródło: nt.interia.pl

Google, Microsoft i Facebook unikają płacenia podatków. Chodzi o miliardy dolarów

27.10.2020 11:13

Google, Microsoft i Facebook powinny były zapłacić aż o ok. 2,8 mld dolarów podatków więcej w biedniejszych krajach – donosi portal BBC za organizacją pozarządową ActionAid. Wzywa ona duże firmy do ustalenia i płacenia globalnej minimalnej stawki podatku. Jak pisze BBC, międzynarodowe korporacje nie są obecnie zobowiązane przez prawo do publicznego ujawnienia, ile podatku płacą w niektórych&...

Źródło: feedproxy.google.com

Asseco Business Solutions poprawia wyniki

26.10.2020 21:26

Pierwsze trzy kwartały roku Asseco Business Solutions może zaliczyć do udanych – wzrosły zarówno przychody, jak i zysk netto. Zarząd podkreśla, że pandemia koronawirusa nie spędza mu snu z powiek.

Źródło: www.wnp.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami