Klatka.pl
Wiadomości z tagiem Snapchat  RSS
Twitter permanentnie zablokował konto Donalda Trumpa

09.01.2021 5:27


Donald Trump z permbanem na Twitterze
Donald Trump się doigrał. Niestety dla niego, stracił on właśnie permanentnie dostęp do swojego konta na Twitterze.
Donald Trump to jeden z najbardziej kontrowersyjnych prezydentów USA. Większej armii antyfanów doczekali się swojego czasu chyba tylko Richard Nixon (przez aferę Watergate) i Abraham Lincoln (którego przeciwnicy wzniecili wojnę secesyjną). Jednocześnie prezydent-biznesmen kochał nade wszystko Twittera. Sam o sobie mówił, że jest prawdziwym artystą 140 znaków (zanim Twitter nie podniósł limitu znaków we wpisie). Prezydent był dosadny, miał charakterystyczny język i... czasami/często szybciej pisał niż myślał. Podobnie zresztą wyglądała jego prezydentura. Ale to już było. I nie wróci więcej.
Twitter postanowił bowiem permanentnie zawiesić konto Donalda Trumpa. Wcześniej mowa była o zawieszeniu do 20 stycznia, kiedy władzę oficjalnie przejmie Joe Biden, jednak Twitter raz jeszcze przeanalizował ostatnie wpisy obecnego (jeszcze) prezydenta i postanowił zablokować mu dostęp do konta na stałe. Nie wiadomo czy w ślady Twittera pójdą Facebook i Snapchat - te media społecznościowe nie wykluczają zdjęcia blokady z Trumpa. Na pewno nie stanie się to jednak przed 20 stycznia.

Źródło: www.telepolis.pl

Snapchat też zablokował konto Donalda Trumpa

09.01.2021 2:46


Snapchat
Wygląda na to, że Donald Trump stracił tymczasowo dostęp do wszystkich możliwych mediów społecznościowych. Do Facebooka i Twittera dołączył też Snapchat.
Donald Trump zawsze kochał media społecznościowe. Był zawsze szczególnie aktywny na Twitterze. Do tego stopnia, że specjalnie zabezpieczony smartfon prezydencki musiał zrobić wyjątek dla aplikacji Twittera, co napsuło krwi specjalistom od bezpieczeństwa. Teraz jednak jest zablokowany na obu tych platformach. Na Twitterze (zgodnie z najnowszymi doniesieniami) permanentnie, natomiast na Facebooku - na czas nieokreślony. 
Prezydent ma też jednak konto na Snapchacie. Bardzo długo jego profil wyświetlał się wśród tych polecanych do śledzenia. Snapchat zdecydował jednak usunąć go z funkcji Discovery kilka miesięcy temu. Treści udostępniane przez prezydenta USA dalej były widoczne, ale żeby móc śledzić jego profil, trzeba było go ręcznie wyszukać. Teraz natomiast Donald Trump doczekał się blokady również tutaj. Snap przyznaje, że w przyszłości rozważy jeszcze swoją decyzję, ale wątpimy, że stanie się tak przed 20 stycznia. Wygląda na to, że ostatnie niecałe dwa tygodnie Donald Trump będzie mógł przeznaczyć na odpoczynek od mediów społecznościowych.
 
 

Źródło: www.telepolis.pl

Wpisy z Twittera można udostępnić na Snapchacie

13.12.2020 20:56

Użytkownicy Twittera będą mogli zamieszczać swoje wpisy bezpośrednio w aplikacji Snapchat. Funkcja będzie dostępna dla użytkowników systemu iOS.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jak udostępniać tweet w historii SnapChat | Android / iOS

13.12.2020 16:00

Nowa funkcja, która zintegrowała aplikację Twitter i Snapchat. Teraz możesz wrzucać tweety w prosty sposób na Snapchat Stories, a użytkownicy klikając na ten post będą automatycznie przekierowywani na Twittera.

Źródło: www.download.net.pl

Twitter jak Snapchat. Wprowadza znikające tweety

18.11.2020 15:12

Amerykański serwis społecznościowy ogłosił, że udostępni globalnie tzw. fleety, czyli wpisy, które po 24 godzinach będą automatycznie kasowane z profilu użytkownika. Ma to zachęcić internautów do swobodniejszego wyrażania swoich uczuć i opinii.

Źródło: www.wnp.pl

Snapchat z rosnącymi przychodami i malejącą stratą. Aplikacja ma 249 mln użytkowników

22.10.2020 20:38

W trzecim kwartale 2020 roku spółka Snap, właściciel społecznościowej aplikacji Snapchat zanotowała wzrost przychodów o 52 procent, zaś strata netto zmniejszyła się do kwoty niecałych 200 mln dolarów. Liczba aktywnych użytkowników platformy wzrosła do 249 mln.

Tagi: Snapchat, APC
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Snapchat rośnie w czasie pandemii

22.10.2020 12:14

W czasie pandemii liczba aktywnych dziennych użytkowników aplikacji Snapchat wzrosła o 18 proc., co oznacza, że z komunikatora korzystało codziennie ok. 249 mln osób. O ponad połowę wzrosły także dochody firmy, które wyniosły 679 mln dolarów.

Źródło: www.wnp.pl

Snapchat zmienia sposób wyświetlania reklam

08.10.2020 20:29

Nowa opcja First Commercial w aplikacji Snapchat pozwoli reklamodawcom wyświetlać promocyjne treści użytkownikom w pierwszej kolejności, gdy ci wejdą w zakładkę Discover.

Tagi: Snapchat, IKO, APC
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

TikTok w mobile’u przed Snapchatem i Twitterem, Wykop i NK.pl w dół (TOP serwisów i aplikacji społecznościowych)

19.08.2020 21:04

Wśród platform społecznościowych w Polsce niezmiennie dominuje Facebook, a drugi jest Instagram. Bardzo duży wzrost odwiedzalności osiągnął TikTok, który w mobile’u wyprzedził Snapchata i Twittera. Natomiast mocno w dół poszły statystyki Wykopu, Chomikuj, Siepomaga.pl i NK.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook, Wykop i Chomikuj ze spadkami, w mobile’u TikTok wyprzedził Snapchata (TOP10 serwisów i aplikacji społecznościowych)

01.08.2020 20:25

Przeglądarkowy Facebook, Wykop i Chomikuj zanotowały w czerwcu spore spadki odwiedzalności, natomiast mocno w górę poszły wyniki TikToka i Reddit.com. Aplikacja mobilna TikToka pod względem liczby użytkowników wyprzedziła Snapchata i Facebook Lite.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Klatka.pl
Kontakt z nami