Wiocha
Wiadomości z tagiem Twitter  RSS
Poseł Marek Kuchciński poinformował o przejęciu konta na Facebooku

28.11.2020 12:57

Prawica na celowniku hakerów i internetowych śmieszków? Poseł Marek Kuchiciński poinformował na Twitterze, że jego facebookowe konto trafiło w niepowołane ręce. Szanowni Państwo, oficjalne konto facebookowe Marek Kuchciński zostało shakowane. Sprawę zgłoszono do Ministerstwa Cyfryzacji- napisał poseł Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze. Co ciekawe, wpis został już skasowany, ale łatwo&...

Źródło: feedproxy.google.com

Microsoft Surface Pro 8 i Laptop 4. Wyciekły zdjęcia, oto czego się spodziewać

27.11.2020 10:00

Microsoft Surface Pro 8 i Surface Laptop 4 mają ukazać się w 2021 roku. Do tej pory niewiele wiedzieliśmy o urządzeniach, ale pojawiły się właśnie w sieci ich zdjęcia. Materiały, na których uwieczniono Surface Pro 8 i Surface Laptop 4 wyglądają na fotografie wykonane dla organów zajmujących się regulacją telekomunikacji. Odkrył je użytkownik Twittera, @cozyplanes. Z wyglądu wydaje się, że&...

Źródło: feedproxy.google.com

Twitter zapowiada dalszą walkę z dezinformacją. Użytkownicy będą ostrzegani przed polubieniem treści oznaczonych jako fake newsy

25.11.2020 20:30

Twitter zapowiedział wprowadzenie nowych rozwiązań mających zwiększyć skuteczność walki z dezinformacją na platformie. Użytkownicy będą ostrzegani przed polubieniem treści oznaczonych przez serwis jako fake newsy na rozmaite tematy i kierowani do wiarygodnych źródeł w tym zakresie.

Tagi: Twitter, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Facebook, YouTube i Twitter będą skuteczniej walczyć z fake newsami o szczepionkach na Covid-19

23.11.2020 20:38

Facebook, YouTube i Twitter zapowiedziały wzajemną współpracę oraz ściślejsze współdziałanie z organizacjami typu fact–checkers, które ma doprowadzić do skuteczniejszej walki z dezinformacjami na temat pandemii koronawirusa. Chodzi przede wszystkim o fake newsy związane ze szczepionką przeciwko Covid-19.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Twitter Fleets. Błąd w kodzie: relacje nie znikają po 24h

23.11.2020 8:59

Fleets, nowa funkcja Twittera, pozwala na tworzenie relacji (stories) niczym w Instagramie czy Facebooku. Jednak, jak odkrył portal TechCrunch, w kodzie strony znajduje się błąd. Sprawia on, że Fleets nie działa zgodnie z jego przeznaczeniem. Fleets na Twitterze nie znikają po 24 godzinach W teorii Fleets powinny znikać w 24 godziny po opublikowaniu. I tak pozornie jest - z punktu widzenia&...

Źródło: feedproxy.google.com

Aplikacja Parler podbija Stany Zjednoczone. Protest konserwatywnych wyborców przeciwko działaniom Twittera

20.11.2020 20:56

Wybory w USA oraz działania Twittera ws. dezinformacji (np. oznaczanie wpisów prezydenta Trumpa jako wprowadzających w błąd) spowodowały skokowy wzrost liczby użytkowników amerykańskiego serwisu Parler, stającego się alternatywą dla Twittera. W środę do portalu dołączyła córka prezydenta USA Ivanka Trump.

Tagi: LTE, OCZ, Twitter
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rosja będzie karać zagraniczne serwisy, którym zarzuca dyskryminację jej mediów. Chodzi o Google,Twitter i Facebook

20.11.2020 20:47

Grupa rosyjskich posłów wniosła w czwartek do parlamentu projekt ustawy proponującej sankcje wobec zagranicznych serwisów internetowych, które "dopuszczają się dyskryminacji" mediów z Rosji. Deputowani wymieniali w tym kontekście m.in. Twittera i Facebooka.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Twitter wprowadza znikające po dobie tweety

19.11.2020 20:53

Twitter udostępnia wszystkim użytkownikom testowaną od kilku miesięcy funkcjonalność o nazwie Fleets. Pozwala ona na zamieszczanie wpisów, które znikają po 24 godzinach.

Tagi: Twitter, IKO
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Mark Zuckerbeg i Jacek Dorsey bronili w Senacie USA polityki Facebooka i Twittera (wideo)

18.11.2020 20:57

Szefowie Facebooka i Twittera, Mark Zuckerberg i Jack Dorsey, bronili we wtorek w Senacie USA polityki swoich firm w walce z dezinformacją w trakcie amerykańskich wyborów. Nie przekonywało to wszystkich parlamentarzystów, z których część zapowiadała nałożenie regulacji na branże.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Rafał Ziemkiewicz bez dostępu do konta na Twitterze. „Wygląda na awarię”

18.11.2020 17:51

Publicysta Rafał Ziemkiewicz po raz drugi w ciągu ostatnich dni stracił kontrolę nad swoim profilem społecznościowym, tym razem nad kontem na Twitterze. - Nie wygląda to na nic groźniejszego niż zwykła awaria, jakich wiele. Ale po ostatnich przygodach wolę ją publicznie odnotować - pisze dziennikarz.

Tagi: Razer, Twitter, IEM
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami