Wiocha
Wiadomości z tagiem Wirtualna Polska  RSS
Wirtualna Polska rozstaje się z Markiem Kacprzakiem

27.11.2020 21:28

Dziennikarz Marek Kacprzak, prowadzący programy „Tłit”, „Money. To się liczy” i „Newsroom” w Wirtualnej Polsce, kończy współpracę z redakcją. To decyzja kierownictwa portalu - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska: Machała, Warecki i Kusz na nowych stanowiskach, odchodzą Plona i Ruciński

24.11.2020 21:19

Od stycznia 2021 roku Tomasz Machała będzie prezesem Nocowanie.pl, a dotychczasowy szef Kamil Ruciński przejdzie do rady nadzorczej spółki. W Domodi (obie spółki należą do Wirtualnej Polski) na stanowisku prezesa Adama Plonę zastąpił Rafał Warecki, a zarządzanie serwisem Homebook przejął Aleksander Kusz.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Marzena Suchan wicenaczelną Wirtualnej Polski

24.11.2020 20:56

Marzena Suchan, która od sierpnia br. pełni funkcję szefowej strony głównej WP.pl - została drugim zastępcą redaktora naczelnego Wirtualnej Polski. Będzie teraz łączyć obie funkcje - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Agora nie poprawi wyników bez tłumów w kinach Helios, Wirtualna Polska dzięki e-commerce odporniejsza na koronawirusa (analiza)

19.11.2020 21:53

Wyniki finansowe Agory mogą poprawić się najwcześniej w połowie przyszłego roku, jeśli sytuacja epidemiczna pozwoli, żeby do kin Helios wraz z atrakcyjnymi premierami tłumnie wrócili widzowie. Wirtualna Polska jest w lepszej pozycji, bo reklama internetowa jest najodporniejsza na koronawirusa, a firma w swoich platformach turystycznych szybko wprowadziła oszczędności - komentują dla Wirtualnemedia.pl analitycy giełdowi.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Marcin Meller szykuje kilka transferów dziennikarskich do Wirtualnej Polski. „Będą symetryści, konserwatywni, liberalni”

18.11.2020 21:55

Nowy redaktor Wirtualnej Polski Marcin Meller zapowiedział, że w najbliższym czasie do redakcji dołączy kilka nowych osób. - Chcę utrzymać wyniki Wirtualnej Polski i dodać to, co rozumiem jako tradycyjne wartości dziennikarskie - podkreślił.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska: czwarty kwartał mocny reklamowo, epidemia szkodzi Wakacjom i przejęciom

18.11.2020 21:22

Według Wirtualnej Polski bieżący kwartał jest udany w reklamie internetowej, bo marketerzy są lepiej przygotowani do kolejnych ograniczeń epidemicznych. Z jej spółek e-commerce’owych stratę netto w zeszłym kwartale zanotowały tylko Wakacje.pl, natomiast wpływy Superauto.pl wzrosły o 50 proc. Firma zaczęła wprowadzać autorskie narzędzie WP Sales Booster do retargetingu reklam.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska przy spadku wpływów zwiększyła zysk. Przychody Telewizji WP 37 proc. w górę

17.11.2020 21:45

W trzecim kwartale br. Wirtualna Polska Holding zanotowała spadek przychodów sprzedażowych rok do roku o 16,6 proc. do 153 mln zł, natomiast jej zysk netto wzrósł z 21,44 do 26,55 mln zł. Epidemia mocno uderzyła w jej turystyczne spółki Wakacje.pl i Nocowanie.pl, za to wpływy Telewizji WP zwiększyły się o 37 proc. do 6,28 mln zł.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Wirtualna Polska z wyższym zyskiem przy niższych przychodach

17.11.2020 12:25

Wirtualna Polska Holding w trzecim kwartale 2020 roku zanotowała ponad 26,5 mln zł zysku. EBITDA, czyli zysk przed opodatkowaniem i amortyzacją w porównaniu do tego samego okresu 2019 roku wzrosła o ponad 9 proc. Takie wyniki udało się osiągnąć mimo trwającej pandemii COVID-19 i związanych z nią obostrzeń, które mają wpływ na działalność grupy w obszarze turystyki - podała spółka w komunikacie.

Źródło: www.wnp.pl

Trzy serwisy Wirtualnej Polski przepraszają Omenę Mensah za zniesławiające komentarze

13.11.2020 20:54

Na swoich stronach głównych serwisy Pudelek.pl, Film.wp.pl i Gwiazdy.wp.pl przepraszają Omenę Mensah, prezenterkę i dziennikarką TVN, za zniesławiające i znieważające komentarze na jej temat. To efekt wyroku sądu apelacyjnego z końca października br. Grupa Wirtualna Polska ma także zapłacić 50 tys. zł na rzecz fundacji Omenaa Foundation.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Patrycja Ceglińska-Włodarczyk odchodzi z Wirtualnej Polski

12.11.2020 14:09

Z Wirtualną Polską po trzech latach pracy żegna się dziennikarka Patrycja Ceglińska-Włodarczyk. Wcześniej była związana z Edipresse Polska.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami