f4up
Wiadomości z tagiem Wirus  RSS
Tysiąc ludzi, cztery tysiące robotów. Zobacz, jak działa centrum logistyczne globalnego potentata e-handlu

25.09.2020 20:00

Pracuje tu ponad tysiąc osób i 3900 robotów. Gościliśmy w największym w kraju magazynie Amazona. Obiekt uruchomiony już w czasie pandemii koronawirusa jest elementem ekspansji amerykańskiego potentata w e-handlu.

Tagi: Amazon, ZTE, Wirus
Źródło: www.wnp.pl

Mapy Google pokażą, jak rozprzestrzenia się koronawirus

25.09.2020 15:05

Jeszcze w tym tygodniu tygodnia w aplikacji Google Maps będą wyświetlane tygodniowe średnie nowych zachorowań na COVID-19 na 100 tys. mieszkańców. Będzie można zobaczyć, czy liczba przypadków na danym obszarze rośnie, czy maleje.

Źródło: www.wnp.pl

Drony pomogą nam w walce z koronawirusem

24.09.2020 16:34

List intencyjny ws. wykorzystania dronów do walki z koronawirusem podpisany został w czwartek pomiędzy Polską Agencją Żeglugi Powietrznej a Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWiA. Dzięki współpracy pomiędzy instytucjami drony zostaną wykorzystane do transportu próbek medycznych.

Tagi: Wirus, ISA, Dron
Źródło: www.wnp.pl

Mapy Google poinformują o koronawirusie. Dziwne, że dopiero teraz

24.09.2020 13:01

Google dodaje nową warstwę do swoich Map. Będzie informować o ilości potwierdzonych przypadków COVID-19 w danym regionie. Funkcja trafi do użytkowników na całym świecie jeszcze w tym tygodniu. Google od początku roku rozwija przeróżne funkcje, aby dostarczać swoim użytkownikom jak najwięcej informacji o pandemii koronawirusa SARS-CoV-2. Po wpisaniu w wyszukiwarce frazy&...

Źródło: feedproxy.google.com

Koronawirusowe spółki pokazały, jak przekuć pandemię w giełdowy sukces

24.09.2020 12:24

Koronawirus nie przestaje być tematem numerem jeden, także w biznesie. Na pandemii jedni tracą, inni zarabiają. W gronie tych ostatnich są m.in. spółki medyczne, które potrafiły skorzystać z popytu na leki czy artykuły niezbędne do walki z koronawirusem.

Tagi: CES, Wirus
Źródło: www.wnp.pl

Pensje programistów rosną. Architekt IT zarabia nawet 18 tys. złotych brutto

21.09.2020 15:24

Programiści zarabiają coraz więcej, a trwająca pandemia nie jest w tym przypadku przeszkodą. Jak wynika z badania Devire udostępnionego na prośbę Kodilla.com, po 6 miesiącach od wprowadzenia pierwszych ograniczeń w związku z koronawirusem, specjaliści IT są coraz lepiej opłacani. Trudno się temu dziwić – w dobie pandemii to zdalne usługi czy internetowe sklepy mają największe powodzenie, a&...

Tagi: Wirus
Źródło: feedproxy.google.com

W jaki sposób podest magazynowy pomaga zwiększyć przestrzeń składowania?

21.09.2020 10:06

Polacy coraz chętniej kupują przez internet. Według badania przeprowadzonego przez Gemius, w 2018 r. robienie zakupów w sieci deklarowało 56%. Rok później liczba ta wzrosła do 62%. W 2020 roku rynek e-commerce mierzy się z wyzwaniem, jakie rzuciła mu pandemia koronawirusa. Firmy logistyczne i magazynowe muszą odpowiedzieć na zwiększone zapotrzebowanie rynkowe, nie wdrażając czasochłonnej i kosztownej przebudowy. Na szczęście, z pomocą przychodzą funkcjonalny podest magazynowy.

Źródło: di.com.pl

Czy sklep internetowy może zastąpić salon optyczny? Wrocław dla osób z wadą wzroku

21.09.2020 9:22

Zakupy online stają się popularniejsze z miesiąca na miesiąc. Lockdown, którego doświadczyliśmy po ogłoszeniu pandemii Koronawirusa dodatkowo wzmocnił ten trend. Sklepy stacjonarne masowo przenoszą się do internetu, gdzie dziś można kupić już wszystko: od jedzenia, po samochody. Czy każdy produkt można bezpiecznie zamówić w sieci? Co z okularami? Czy zawsze trzeba odwiedzić też salon optyczny? Wrocław jest miastem, w którym można znaleźć najlepszych optyków i okulistów. Mieszkając tu warto wybrać obsługę stacjonarną.

Tagi: Wirus
Źródło: di.com.pl

Wstydliwy sekret antywirusów: ich definicje umieją mniej, niż się wydaje

18.09.2020 20:26

Praktyka pokazuje, że skanery antywirusowe oparte o definicje zagrożeń są mało skuteczne w walce z najnowszymi zagrożeniami. Na przestrzeni lat dokonano jednak znaczącego postępu w kwestii inżynierii definicji. Nie tylko przestały one być zwykłą bazą próbek i skrótów, ale także zmienił się ich łańcuch dostaw. Aktualizacje definicji są dziś wydawane kilka razy dziennie, a ich gotowość następuje w&...

Źródło: feedproxy.google.com

Ministerstwo Zdrowia informuje o awarii u operatora. Nie mogą wysłać SMS-ów

18.09.2020 11:29

Ministerstwo Zdrowia opublikowało na Twitterze wpis, wedle którego miała nastąpić awaria u operatora sieci komórkowej. W związku z tym, MZ nie ma możliwości wysyłania SMS-ów z najnowszymi danymi dotyczącymi nowych przypadków zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 w Polsce. Ale czy na pewno? Według informacji podawanych przez Ministerstwo Zdrowia, doszło do awarii u jednego z operatorów sieci&...

Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami