Hopaj
Wiadomości z tagiem Xbox One  RSS
W co zagrasz w Xbox Game Pass? Oto pełna lista gier

09.07.2020 10:26

Oto wszystkie gry w Xbox Game Pass na Xbox One i PC. Pełny katalog produkcji, przy których można bawić się bez żadnych ograniczeń, jeśli tylko opłaca się abonament, prezentuje się okazale.

Źródło: www.benchmark.pl

Dysk Seagate Expansion Portable 1TB USB 3.0 za 199 zł w RTV Euro AGD

08.07.2020 13:44

Cena z kodem zniżkowym HOT135
– 199 zł
Dysk współpracuje z PlayStation 4 oraz Xbox One.
Darmowa dostawa kurierem lub do Paczkomatów InPost.

Źródło: lowcygier.pl

Star Wars Jedi: Upadły Zakon na Xbox One za 84,25 zł w amerykańskim MS Store

08.07.2020 12:44


– $29,99 (84,25 zł przy płatnością gift cardem)
Sposób dokonania zakupu opisujemy w dalszej części wpisu.

Źródło: lowcygier.pl

Oszustwo na OLX. Konsola PS4 w atrakcyjnej cenie, a później link do fałszywego Allegro

30.06.2020 9:39

To już nie pierwszy raz gdy widzimy podobny schemat oszustwa. Zaledwie miesiąc temu zgłosił się do nas użytkownik oszukany na OLX. Chodziło wówczas o śmiesznie tanią konsolę Xbox One S. Tym razem podobną próbę oszustwa opisano w serwisie Wykop.pl. Przeglądając serwis OLX można natrafić na wiele okazji, ale część z nich może okazać się zwykłym oszustwem. Czujność należy zachować niezależnie&...

Źródło: feedproxy.google.com

Digital Direct uniemożliwi odsprzedaż gier dołączonych do konsol Xbox

10.06.2020 8:30

Osoby kupujące konsolę Xbox One w zestawach z grami często decydowały się na odsprzedanie otrzymanych produkcji, w które akurat nie planowały zagrać. Teraz stanie się to niemożliwe za sprawą nowej opcji Digital Direct, którą właśnie zaprezentował Microsoft. Wszystkie treści cyfrowe są od teraz odbierane bezpośrednio na nasze konto.

Źródło: pclab.pl

Pokaz PlayStation 5 został przesunięty na 11 czerwca

08.06.2020 21:43

To jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez ostatnich lat. Kiedy na rynku oficjalnie zadebiutowały konsole PlayStation 4 i Xbox One w sieci sporo mówiło się, że już w dniu swojej premiery są one zbyt słabe na tle sprzedawanych obecnie komputerów klasy PC. Kilka lat temu niedostatki mocy obliczeniowej nie były jeszcze aż tak widoczne, ale teraz nawet najwięksi fani tych urządzeń zdają się zauważać, że sprzęt się postarzał.

Źródło: pclab.pl

Xbox Digital Direct: Microsoft znalazł sposób na Januszów z Allegro

08.06.2020 16:15

Często kupując nową konsolę mamy do czynienia z sytuacją, że trzeba wyciągać karteczki ze zdrapkami i przepisywać je ręcznie. Wprowadzony teraz przez Microsoft przy okazji limitowanej konsoli Xbox One X Cyberpunk 2077 Edition mechanizm Digital Direct ma ułatwić nam życie. A przy okazji utrudni życie tzw. "Januszom biznesu". Lepsza niechciana gra niż budowanie biznesu w szarej&...

Źródło: feedproxy.google.com

PlayStation 5 w wersji deweloperskiej na szkicach projektowych. Wiemy, jak wygląda wnętrze

07.06.2020 12:13

Do sieci trafił właśnie patent przedstawiający devkit konsoli PlayStation 5. Sam ten sprzęt, z charakterystyczną V-kształtną obudową, jest doskonale znany. Ale tylko z zewnątrz. Dokument prezentuje natomiast organizację wnętrza. Jak wiadomo, devkity rzadko kiedy przypominają produkt konsumencki. Oczywiście są od tej reguły wyjątki, czego przykładem jest chociażby Xbox One X, ale w lwiej&...

Źródło: feedproxy.google.com

Dwaj producenci gier jednoczą siły w sprawie nowego tytułu

07.05.2020 14:41

Producent i dystrybutor gier wideo na PC i konsole - Art Games Studio - podpisał umowę ze spółką Polyslash, na mocy której to drugie studio zajmie się portingiem (przeniesieniem na inną platformę) i wydaniem gry „Alchemist Simulator” w wersji na konsole Nintendo Switch, PS4 i Xbox One.

Źródło: www.wnp.pl

Microsoft zapowiada comiesięczne konferencje poświęcone Xboksowi Series X

06.05.2020 20:58

Wygląda to naprawdę nieźle. Jeśli chodzi o obecną generację konsol, to Microsoft z kretesem przegrał walkę o klientów. Modele z rodziny Xbox One sprzedawały się dużo gorzej od konkurencyjnego PlayStation ze względy na słabszą specyfikację techniczną bazowego modelu konsoli, ubogą bibliotekę tytułów na wyłączność i kilka marketingowych wpadek, jakie na początku zaliczył producent.

Źródło: pclab.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Hopaj

f4up
Kontakt z nami