Prointegra
Wiadomości z tagiem iOS  RSS
Orange ze znacznie mniejszym zyskiem

28.10.2020 22:16

W pierwszych dziewięciu miesiącach 2020 roku Orange Polska wypracowało zysk netto w wysokości 67 mln zł wobec 269 mln zł rok wcześniej. Przychody wyniosły 8 425 mln zł wobec 8 407 mln zł po trzech kwartałach 2019 roku – wynika z kwartalnego raportu opublikowanego przez spółkę w środę.

Źródło: www.wnp.pl

Krótki test Opel Corsa-e: Wydajny napęd elektryczny do miasta

28.10.2020 4:56

Jakiś czas temu miałem okazję przejechać się elektryczną Corsą-e. Czasu nie było wiele, bo raptem kilka godzin, ale snując się po ulicach Warszawy doszedłem do wniosku, że to świetne auto miejskie. Oczywiście do pełni szczęścia brakuje jeszcze odpowiedniej infrastruktury, ale gdyby z tym nie było problemu, samochody spalinowe w miastach przestałyby mieć sens. Dlaczego? Zanim przejdę do&...

Tagi: iOS, OCZ
Źródło: feedproxy.google.com

Laptop do pracy kreatywnej – jakie preferencje mają twórcy? Badamy opinie

23.10.2020 14:49

Branża kreatywna w zasadzie w całości przeniosła się już do świata cyfrowego – rysownicy, graficy, montażyści dźwięku i wideo spędzają godziny przed ekranami komputerów. Liczba pobrań używanych przez nich programów z naszego katalogu wskazuje, że także wśród Czytelników dobrychprogramów mamy wielu przedstawicieli branży kreatywnej. Trend ten dostrzegają rzecz jasna producenci sprzętu, którzy mają&...

Tagi: HP, iOS, EA, Laptop, NAS
Źródło: feedproxy.google.com

Czas surferów nadchodzi. Opera zapłaci 8 tys. euro za skakanie po stronach

22.10.2020 13:59

Nie każdemu - trzeba się wykazać i udowodnić, że ma się to coś. Nie myślałem, że w 2020 roku usłyszę jeszcze o "surfowaniu po internecie". Tymczasem z taką akcją startuje Opera, które chce znaleźć "surfera internetu". Nawet jeśli nazwa stanowiska jest mocno ironiczna, to i tak przeniosłem się do szalonych lat 90. i wyobrażeń rodem z filmu "Haker". Sprawa jest&...

Tagi: iOS, NEC, Opera
Źródło: feedproxy.google.com

Snapchat rośnie w czasie pandemii

22.10.2020 12:14

W czasie pandemii liczba aktywnych dziennych użytkowników aplikacji Snapchat wzrosła o 18 proc., co oznacza, że z komunikatora korzystało codziennie ok. 249 mln osób. O ponad połowę wzrosły także dochody firmy, które wyniosły 679 mln dolarów.

Źródło: www.wnp.pl

Dziesiątki firm IT przeniosły się z Białorusi na Ukrainę

22.10.2020 9:56

Dziesiątki firm IT przeniosły się z Białorusi na Ukrainę - poinformował ukraiński wiceminister transformacji cyfrowej Ołeksandr Borniakow. Jak dodał, firma Wargaming, producent znanej gry World of Tanks, przeniosła tam setki pracowników.

Źródło: www.wnp.pl

Chrome: przeglądarka ignoruje użytkowników. Zachowuje ciasteczka, nawet gdy je kasujesz

22.10.2020 9:53

Jeden z deweloperów iOS, Jeff Johnson, odkrył właśnie uciążliwą usterkę w przeglądarce Google Chrome. Oprogramowanie ignoruje żądania użytkowników związane z czyszczeniem danych. Jak się okazuje, Chrome w wersji 86.0.4240.75 zachowuje ciasteczka i dane stron, nawet jeśli poprosiliśmy przeglądarkę o ich usunięcie przy wyjściu z programu. Po zrestartowaniu przeglądarki powyższe dane nadal będą&...

Źródło: feedproxy.google.com

Polska firma informatyczna dogaduje się z azjatyckim liderem rynku gier

20.10.2020 12:56

Zarząd BTC Studios podpisał list intencyjny z Pacific Media Group z siedzibą w Hongkongu (PMG), liderem w dziedzinie produkcji, dystrybucji i finansowania treści rozrywkowych w krajach Azji Południowo-Wschodniej.

Tagi: iOS, ISA, Rząd, Polska
Źródło: www.wnp.pl

Netflix ujawnia datę premiery serialu „The Liberator”. Nad produkcją pracują Juice i Trioscope Studios

20.10.2020 0:56

Polskie studio postprodukcji Juice wraz z Trioscope Studios przygotowuje dla Netflixa serial animowany „The Liberator”. Premiera jest planowana na 11 listopada br. -  w Dzień Weteranów, obchodzony tego dnia w Stanach Zjednoczonych.  

Tagi: Netflix, iOS, OCZ
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Google pomoże w odnalezieniu muzyki. Wystarczy zanucić utwór

18.10.2020 20:56

Google wprowadził w swojej mobilnej wyszukiwarce nową funkcję pozwalającą na łatwiejsze wyszukiwanie utworów muzycznych w sieci. Wystarczy, że użytkownik zanuci lub zagwiżdże fragment konkretnej piosenki, aby została ona odnaleziona w internecie w dostępnych aplikacjach oraz serwisach.

Tagi: Google, iOS, NEC, ISA
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama
Wiocha

Prointegra
Kontakt z nami